150206.jpg Zoom

Whirlpool SP40 801EU1 laiusega 69 cm integreeritav kombikülmik 193,5 cm

Tootekood: 150206
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 55,24 €
Hind:
649,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, jahekambri maht 299 l, sügavkülmiku maht 101 l, 6th Sense juhtpaneel, kiirkülmutusfunktsioon, külmutusvõimsus 4,5 kg/24 h, müratase 35 dB, LED sisevalgustus, 5 klaasriiulit,  3 sügavkülmutussahtlit, pudeliriiul, pudelieraldaja, elektrooniline juhtpaneel.

STOPFROST

1-minutine sulatamine 1 kord kuus. Unustage StopFrost süsteemiga jää teke teie toidule sügavkülmiku seintele. Seadme sulatamiseks võtke sellest lihtsalt jääkoguja välja ja loputage seda minut aega jooksva kraanivee all.

LESSFROST

Unustage härmatise teke. Uuenduslik LessFrost tehnoloogia rakendab ainulaadset aurustit, mis on "mähitud" ümber sügavkülmikukambri, mitte ei paikne sügavkülmikukambris sahtlite vahel, tagades nii tavalisega võrreldes härmatise tekke drastilise vähenemise

 FRESHCONTROL

Kauem värske. Ainulaadne 6th SENSE Fresh Control tehnoloogia kohandab sügavkülmikus dünaamiliselt niiskust ja temperatuuri kauem kestva (tavalisest kuni 4 korda kauem kestva) värskuse tagamiseks.

FREEZECONTROL

Muretu külmutamine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on uuenduslik FreezeControl tehnoloogia, mis kaitseb efektiivselt toidu maitset ja tekstuuri ning vähendab külmakahjustusi kuni 50% võrra.

KIIRE KÜLMUTAMINE

Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri kõige madalamast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.

KIIRE JAHUTAMINE

Kiire jahutamine. Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.

JAHUTUSSAHTLI VAHESEIN

Paindlik säilitusruum. Selle Whirlpooli külmiku jahutussahtlil on kasulik vahesein, et saaksite puu- ja köögivilju hästi korrastatult säilitada.

VENTILATSIOON

Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on ventilaator, mis tagab seadmes sujuva ja ühtlase õhuvoolu parema ventilatsiooni kindlustamiseks.

 

Energiaklass F
Energiakulu 328 kWh/aastas
Külmapidavus 26 h
Külmutusvõimsus 4,5 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 400 l
Jahekambri maht 299 l
Sügavkülmkambri maht 101 l
Kõrgus 193,5 cm
Laius 69 cm
Sügavus 54,5 cm
Kaal 74 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas