151385_1.jpg Zoom

Whirlpool W6 D84WB EE soojuspumbaga pesukuivati 8 kg

Tootekood: 151385
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,29 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A+++, mahutavus 8 kg, invertermootor, viitstart maks. 24 h, väga madala müratasemega -  62 dB, k*l*s 84,9*59,7*65,6 cm, värv valge.

Sellel Whirlpooli eraldiseisval trummelkuivatil on: ruumikas, 8,0 kg mahutavusega trummel. Ainulaadne 6th SENSE tehnoloogia, mis jälgib pidevalt niiskust trumlis, kaitstes nii teie riideid ja tagades laitmatu kuivatustulemuse. Elegantse varjestatud luugi disainiga. Soojuspumbaga tehnoloogia õhu efektiivselt taassoojendamiseks masinas ning nii energiatarbe oluliseks vähendamiseks. 3Dry Air Care, 3D AirFlow ja SoftMove tehnoloogia tagavad õrna kuivatamise mitmete aurujugade ja õhkpatjadega, et pesu kuivatamisel kaitsta.

6TH SENSE 3DRY TEHNOLOOGIA

Ainulaadne 6th SENSE 3Dry tagab kuivatusprotsessi intelligentse juhtimise ning 3Dry tehnoloogia tagab soojuse ühtlase jaotumise trumlis tänu mitmele sooja õhu joale. Et ka suured esemed kuivaks ühtlaselt.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

6th SENSE teeb automaatselt kindlaks pesukoguse ja seadistab selle põhjal sobiva kuivatustsükli kestuse, tagades nii soovitud kuivuse taseme aja- ja energiakulu optimeerides.

FRESHCARE+

Hoolitsege, et teie riided püsivad värsked kuni 6 tundi pärast tsükli lõppu. Uuenduslik FreshCare+ süsteem hoolitseb teie kuivatis olevate riiete eest intelligentse õrna temperatuurikontrolli ja trumli liikumisega, hoides riided värsked ja vältides halva lõhna teket. FreshCare+ töötlus tagab tõepoolest värskema pesu ja meelerahu koguni tunde pärast tsükli lõppu.
[i] FreshCare+ töötlus pärsib peamiste halva lõhna allikate (kuivatis) vohamist kuni 6 tundi pärast kuivatustsükli lõppu. See ei sobi kasutamiseks koos õrnpesule mõeldud programmide ning kuivustaseme sätetega "eriti kuiv" ja "kapikuiv".

AUTOMAATSELT PUHASTUV KONDENSAATORI FILTER

Enam pole vaja kulutada aega kondensaatori filtri puhastamisele - kuivati teeb selle töö teie eest ära.

SENSEINVERTER MOOTOR

Äärmiselt energiatõhus muutuva kiirusega töötav mootor, mis muudab võimalikuks parema talitluse ja seega riidekiudude erilise hoolduse.

 

Energiaklass A+++
Kuivatusklass A
Energiakulu 176 kWh/aastas
Invertermootor Jah
Maksimaalne kuivatamise kogus 8 kg
Viitstart jah
Displei jah
Toitejuhtme pikkus 1,5 m
Müratase 62 dB
Kõrgus 84,9 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 65,6 cm
Värv valge
Kaal 50,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas