Whirlpool W7I HF60TU täisintegreeritav invertermootoriga nõudepesumasin 15 komplekti, 42 dB,

Tootekood: 153636
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 21,14 €
Hind:
599,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass A, veekulu 9,5 l/tsükkel, mahutab 15 nõudekomplekti, 3 resti, 7 programmi, 6th Sense® tehnoloogia, elektrooniline juhtimine, müratase 42 dB, reguleeritav ülemine korv, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart 24 h, k*l*s 82*59,8*55,5 cm

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

Flex kolmas rest. Kolmas rest sobib suurepäraselt söögiriistade ja -riistade mahutamiseks ning on varustatud libisevate moodulitega, mis võimaldavad hõlpsasti keskmisele restile laadida kõrgemaid esemeid.

Vaikne funktsioon. Spetsiaalne valik, mis vähendab mürataset kuni 3 dBA-ni, saavutades samal ajal täiusliku pesu- ja kuivatustulemuse.

Uus riiulite süsteem. Alumise riiuli sujuvamad liigutused tänu kvaliteedi ja disaini olulisele paranemisele, et kasutaja saaks laadida raskeid esemeid riiuli jõudlust kahjustamata.

Auto mixed tsükkel. Automaattsükkel, mis sobib segakoormustele, sobib tavaliselt igapäevaseks kasutamiseks.

Maxispace vann. 10% lisaruumi **, mis pakub laadimise mitmekülgsust ja palju ruumi iga eseme jaoks igaks juhuks. * Standardvanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite ja MaxiSpace vanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite võrdlus. Lisaruum viitab suuremale laadimispinnale kolme riiuli vahel.

Extraspace. Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

NaturalDry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Kuni 15 nõudekomplekti. Masinasse mahub tänu kolmandale modulaarsele restile kuni 14 nõudekomplekti. See rest tagab suurepärase paindlikkuse mis tahes nõudekombinatsiooni puhul.

Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

 

Energiaklass A
Energiakulu 55 kWh/100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 7
Komplektide arv 15
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,3 m
Müratase 42 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm
Värv valge

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas