Whirlpool WBC3C34PFX integreeritav esipaneeliga nõudepesumasin 14 komplekti, 44 dB

Tootekood: 153615
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,74 €
Hind:
389,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Avatud juhtpaneeliga poolintegreeritav nõudepesumasin,  mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, 6th Sense,  laius 60 cm. Energiaklass D, 3 resti, soola ja loputusvahendi indikaatorid, 3 fikseeritud asendis nõuderesti, viitstart, müratase 44 dB, veekulu 9,5 l, k*l*s 82*59,8*55,5 cm, värv roostevaba teras.

6th Sense® tehnoloogia

Tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise energia, vee ja aja säästmise.

POWERCLEAN SÜSTEEM

PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett. Nõusid pole vaja enam käsitsi eelpesta.

NATURALDRY
Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

MODULAARNE KOLMAS REST
Kolmas rest sobib ideaalselt söögiriistadele ja sellel on liugmoodulid, mis võimaldavad ülemisse resti lihtsalt ka kõrgemaid esemeid panna.

ÜHE RESTI PESUFUNKTSIOON
Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

VIITSTART
Teile sobivaks kohandatud. Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma teile kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.

EEMALDATAV ÜLEMINE REST
Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 35,5 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas