Whirlpool WFO3T123 6.5PX A++ nõudepesumasin

Tootekood: 153517
Laoseis: Otsas
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 32,25 €
Hind: 409,90 €
369,90 €

Energiaklass A++, veekulu 6,5 l/tsükkel, mahutab 14 nõudekomplekti, 10 programmi, 6th Sense® tehnoloogia, elektrooniline juhtimine, müratase 43 dB,  reguleeritav ülemine korv, sooja veega ühendamise võimalus, viitstart 24h, värv roostevaba teras.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

Power Clean - seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Ühe resti pesufunktsioon.Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Naturaldry.Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Extraspace. Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis.

Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Vett säästev. Keskkonnasõbralik tõhusus. Veesäästu tehnoloogia hoolitseb selle eest, et Whirlpooli nõudepesumasin tagab laitmatu tulemuse vaid 6 liitri veega tsükli kohta: see on väikseim veekulu turul*. (*Normatiivne programm: ECO50°. 2014 märtsi seisuga.)

 

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 266 kWh/aastas
Veekulu 1820 l
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,3 m
Müratase 43 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 59 cm
Värv roostevaba teras