153519.jpg Zoom

Whirlpool WFO3T133 P6.5X invertermootoriga nõudepesumasin 14 komplekti, 43 dB, roostevaba teras

Tootekood: 153519
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 14,82 €
Hind:
419,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, veekulu 6,5 l/tsükkel, mahutab 14 nõudekomplekti, 10 programmi, 6th Sense® tehnoloogia, elektrooniline juhtimine, müratase 43 dB, reguleeritav ülemine korv, sooja veega ühendamise võimalus, WaterStop, viitstart 24h, värv roostevaba teras.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

Power Clean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

NaturalDry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Extraspace. Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis.

Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Puhastusprogramm eemaldab tõhusalt nii bakterid kui ka mustuse ja toidujäägid.

Vett säästev. Keskkonnasõbralik tõhusus. Veesäästu tehnoloogia hoolitseb selle eest, et Whirlpooli nõudepesumasin tagab laitmatu tulemuse vaid 6 liitri veega tsükli kohta: see on väikseim veekulu turul*. (*Normatiivne programm: ECO50°. 2014 märtsi seisuga.)

 

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/100 tsükliks
Veekulu 6,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 14
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Toitejuhtme pikkus 1,3 m
Müratase 43 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 59 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 47 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas