150201.jpg Zoom

Whirlpool WH 2010A+EFO sügavkülmkirst

Tootekood: 150201
Laoseis: Laos
Kuumakse alates 22,10 €
Hind:
259,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Sügavkülmkirst mahutavus 204 l, 6th Sense elektrooniline juhtimine, FrostOut, lukustatav, energiaklass F/A+, külmutusvõimsus 9 kg / 24h, 1 korv, külmapidavus 26 h, müratase 42 dB,k*l*s 86,5*80,6*64,2 cm, värv valge.

FROST OUT

FrostOut on tehnoloogia, mis vähendab härmatise teket sügavkülmikus, et kasutajal oleks seadet vaja harvem sulatada. See tehnoloogia kasutab ära seadme jahutuskambri "loomulikku hingamist". Tänu spetsiaalsele õhuvoole ja kompressorile püsib õhk sügavkülmikus alati kuiv - niiskus eemaldatakse õhust. Uus sisekeskkond on seega valmis hoidma ära härmatise teket, vähendades seda kuni 55% võrra. See tehnoloogia on hooldusvaba ning see on kasutusel nii väikestel platvormidel kui ka koos mehaanilise kasutajaliidesega. Kasutatavuse parandamiseks ja kasutaja elu lihtsustamiseks ei ole FlexiMode süsteemi korvide kasutamisel mingeid piiranguid. See on tõeline samm edasi toidu säilitamisel.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA

6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.

KIIRE KÜLMUTAMINE

Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.

ELEKTROONILISED JUHTSEADISED

Lihtne juhtimine. Sellel Whirlpooli sügavkülmikul on intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama teile kõikide aegade kõige lihtsamat ja rahuldust pakkuvamat kasutuskogemust.

VASTUKAALU SÜSTEEM

Lihtsam avada ja sulgeda. Kirstsügavkülmiku kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.

ALARMID/HOIATUSED

Elektrikatkestused? Pole probleemi. Elektrikatkestuse alarm jälgib temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.

Energiaklass F
Energiakulu 252 kWh/aastas
Displei jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 26 h
Külmutusvõimsus 9 kg/24h
Sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
Vahetatav uksepoolsus ei
Üldmaht 204 l
Sügavkülmkambri maht 204 l
Müratase 42 dB
Kõrgus 86,5 cm
Laius 80,6 cm
Sügavus 64,2 cm
Värv valge
Kaal 27,9 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas