Whirlpool WHC 18T573 integreeritav NoFrost kombikülmik 177 cm, ülivaikne 32 dB

Tootekood: 150233
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 24,22 €
Hind:
739,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, jahekambri maht 182 l, sügavkülmiku maht 68 l, 6th Sense juhtpaneel, kiirkülmutusfunktsioon, külmutusvõimsus 7 kg/24 h, külmapidavus 6 h, müratase 32 dB, LED sisevalgustus, 3 reguleeritavat klaasriiulit, 3 sügavkülmutussahtlit, pudeliriiul, avatud ukse alarm, siinidega integreerimisviis, elektrooniline juhtpaneel, k*l*s 177*54*54,5 cm

ÜLIVAIKNE

See külmik on disainitud sinu heaolu silmas pidades. See tagab väga vaikselt töötades ideaalse tulemuse toidu säilitamisel: selle müratase on ainult 32 dbA, et saaksid nautida köögis laitmatut rahu ja vaikust.

KIIRE JAHUTAMINE

Kiire jahutamine. Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.

MULTIFRESHBOX

Kohandatav sahtel 3 erineva temperatuurisättega erinevate toiduainete ideaalseks säilitamiseks: kala ja liha (0°/+2°), puu- ja köögiviljad (+4°) või piimatooted (+2°/+3°).

KIIRE KÜLMUTAMINE

Kiire külmutamine. Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri kõige madalamast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks

TEMPERATUURIALARM

Disainitud teile meelerahu tagama. Temperatuurialarmi funktsioon hoiatab teid külmiku sisetemperatuuri soojenemisel, aidates nii vältida toidu võimalikku riknemist.

FRESH BOX+

Puu- ja köögiviljad püsivad värsked kuni 15 päeva*. Niiskuskontrolliga sahtel võimaldab hoida puu- ja köögiviljad värsked kuni 15 päeva*. *Põhineb tavaliste puu- ja köögiviljade kaalu kaotusel ja väljanägemise halvenemisel.

TOTAL NOFROST

Teil pole enam kunagi vaja seadet sulatada. Unustage sulatamine: nutikad andurid külmikus jälgivad temperatuuri ja aktiveerivad vajadusel sulatusreziimi.

ELEKTROONILINE JUHTSÜSTEEM

Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.

PUDELIRIIUL

Ohutu säilitamine. Sellel Whirlpooli külmikul on perfektne lahendus pudelite säilitamiseks - spetsiaalne pudeliriiul.

VÄIKE RIIUL

Ohutu säilituskoht väikestele esemetele. Sellel Whirlpooli külmikul on sihtotstarbeline väike riiul, kuhu saab panna ohutult väikseid esemeid, hoides ära lõhnade ja maitsete segunemise.

 METALNE SISEMUS

Ilus sisemus. Elegantne alumiiniumriba teeb külmiku ka seestpoolt ilusaks.

ZEN INVERTER TEHNOLOOGIA

Tänu meie külmiku/sügavkülmiku sarja inverterkompressori mootorile saate nautida rahulikku olemist oma köögis optimaalse jõudlusega madala mürataseme juures.

PUHKUSE REŽIIM

Muretud puhkused. See režiim võimaldab lülitada külmik-sügavkülmiku ooteolekusse, kui olete puhkuse ajal kodust ära.

Energiaklass D
Energiakulu 177 kWh/aastas
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 6 h
Külmutusvõimsus 7 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 250 l
Jahekambri maht 182 l
Sügavkülmkambri maht 68 l
Müratase 32 dB
Kõrgus 177 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas