153621.jpg Zoom

Whirlpool WIC 3C33PFE täisintegreeritav nõudepesumasin 14 komplekti, 43 dB

Tootekood: 153621
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,56 €
Hind: 419,90 €
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 14 komplekti, 8 programmi, 3 resti (fix),  energiaklass D, soola ja loputusvahendi indikaatorid, veekulu 9,5 l, viitstart 1-12 h, müratase 43 dB, k*l*s 85*59,8*59 cm

6th Sense tehnoloogia - Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

PowerClean™-PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Naturaldry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Poole koguse programm. Kui pestavaid nõusid ei ole palju, võib vee, elektri ja pesuvahendi säästmiseks kasutada poole koguse tsüklit.

 

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuurid °C 4
Komplektide arv 14
Viitstart 1-12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Kõrgus 82 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 47 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas