Whirlpool WIF5O41PLEGTS A+++ invertermootoriga täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 153605
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad.ee järelmaks - 6 kuud intressivaba ja 0€ sissemakse! Kuumakse alates 42,25 €
Hind:
478,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 14 komplekti, 11 programmi, veekulu 9,5 l, 3 reguleeritavat resti, energiaklass A+++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, invertermootor, sisevalgustus, programmi lõpu märgutuli, viitstart, müratase 41 dB, k*l*s 82*59,7*55,5 cm

6th Sensetehnoloogia - Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

1-tunnine Wash&Dry programm. 1-tunnise Wash&Dry programmiga saavad nõud, kaasa arvatud plastnõud puhtaks ja laitmatult kuivaks vaid ühe tunniga, säästes nii aega kui energiat.

PowerClean™-PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.Auruvaba pesemine.

Uuenduslik PowerDry 3D Airflow süsteem tühjendab nõudepesumasina aurust. Nõud, kaasa arvatud plastnõud saavad laitmatult kuivaks ja on kohe valmis lõunalauale panekuks.

Kolmas rest söögiriistadele, millel on liugmoodulid, mis võimaldavad ülemisse resti lihtsalt ka kõrgemaid esemeid panna.

Paindlikud pesemisvõimalused - Ideaalne ruumihaldus. Reguleeritavad restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

Nõudepesumasina reguleeritav ülemine restvõimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

FlexiSpace süsteemi  korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Ühe resti pesufunktsioon - see võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Poole koguse funktsioon. Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Sisevalgustus.

Energiaklass A+++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 11
Pesutemperatuurid °C 5
Komplektide arv 14
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 41 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,7 cm
Sügavus 55,5 cm

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas