Whirlpool WIO3P23PL täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 153606
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 32,73 €
Hind:
379,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 15 komplekti, 10 programmi, veekulu 11 l, 3 reguleeritavat resti, energiaklass A++, kuivatusklass A, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart kuni 12 h, müratase 43 dB.

6th Sense tehnoloogia - Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

PowerClean™-PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Kolmas rest söögiriistadele, millel on liugmoodulid, mis võimaldavad ülemisse resti lihtsalt ka kõrgemaid esemeid panna.

Paindlikud pesemisvõimalused - Ideaalne ruumihaldus. Reguleeritavad restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

Nõudepesumasina reguleeritav ülemine restvõimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

FlexiSpace süsteemi  korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Ühe resti pesufunktsioon - see võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Poole koguse funktsioon. Ressursitõhus. Säästke ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesete mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 271 kWh/aastas
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 15
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55,5 cm
Kaal 32,5 kg

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas