153607.jpg Zoom

Whirlpool WIO 3P33PL täisintegreeritav nõudepesumasin 15 komplekti, 43 dB

Tootekood: 153607
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,01 €
Hind: 419,90 €
416,73 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 15 komplekti, 8 programmi, 3 resti, automaatne ukse avanemine programmi lõpus, energiaklass D, soola ja loputusvahendi indikaatorid, veekulu 11 l, viitstart 1-12 h, müratase 43 dB, k*l*s 82*59,8*55,5 cm

6th Sense tehnoloogia - Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

PowerClean™-PowerClean seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Naturaldry. Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Poole koguse programm. Kui pestavaid nõusid ei ole palju, võib vee, elektri ja pesuvahendi säästmiseks kasutada poole koguse tsüklit.

Extra Space. Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

 Flexi Space süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Energiaklass D
Energiakulu 86 kWh/100 tsükliks
Veekulu 11 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 15
Viitstart 1-12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Laos