Whirlpool WLS1360NE integreeritav induktsioonplaat 4 ühendatava alaga

Tootekood: 158010
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 13,33 €
Hind:
329,90 €
Kogus: - +
   - või -   

4 induktsioonala. Flexi Cook Zone tehnoloogia, mis võimaldab suurema poti või panni kasutamiseks ühendada mitu põletit üheks keedualaks. Liugur juhtimine seadme sätete lihtsaks kontrollimiseks, k*l*s 5,4*59*51 cm, värv must.

FLEXICOOK

Paindlikkus ja suutlikkus. FlexiCook tagab mis tahes suurusega pottidele ja pannidele sobiva paindliku keedupinna. Pliidiplaadil on kaks kaksiktsooni, mille peal on võimalik küpsetada suuremate ja kandiliste pottide või pannidega. 

VÕIMSUSTASEME MÄÄRAMINE

Silmapaistev energiatõhusus. Power Management funktsioon võimaldab määrata kindlaks pliidiplaadi maksimaalse lubatud võimsuse koduse elektrisüsteemi ülekoormamise vältimiseks.

BOOSTER

Nautige ülikiiret keetmisaega boosteriga varustatud keedualaga.

PAINDLIK TOIDUVALMISTAMINE

Automaatsed võimsussätted. Valige puutenäidikult toiduvalmistamisfunktsioon ning pliidiplaat kohandab võimsuse automaatselt teie valikule sobivaks.

SULATAMISE FUNKTSIOON

Perfektne madalal kuumusel toiduvalmistamine. Melting funktsioon võimaldab valmistada toitu väga madalal temperatuuril, tagades nii ideaalse lahenduse šokolaadi, või jms sulatamiseks ning kergete ja ettevaatlikku hoolt nõudvate kastmete valmistamiseks.

SOOJASHOIDMINE

Soojad road, igal ajal. Väikese võimsusega Keep Warm funktsioon hoiab ära toidu jahtumise, kuni ülejäänud roog veel valmib.

TASANE KEETMINE

Suurepärane tasane keetmine. See funktsioon võimaldab saavutada perfektse tulemuse aeglast valmistamist nõudvate retseptide puhul.

Pakkumised Sooduspakkumised
Pliidiplaadi tüüp: induktsioon
Kõrgus 5,4 cm
Laius 59 cm
Sügavus 51 cm
Värv must

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas