153629.jpg Zoom

Whirlpool WSIO3T125 6PEX A++ täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 153629
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 26,46 €
Hind:
299,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Sellele tootele kehtib tasuta kojuvedu maja välisukseni!

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 10 komplekti, 8 programmi, 6th Sense,  laius 45 cm. Energiaklass A++, kuivatusklass A, 3 resti, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart kuni 12 h, programmi lõpu helisignaal ja märgutuli, veekulu 6 l, müratase 45 dB, k*l*s 82*44,8*55,5 cm.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

Power Clean - seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Paindlikud pesuvõimalused. Ideaalne ruumihaldus. Reguleeritavad restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Väline veekaitse. Nõudepesumasina täitetorul on välise veekaitse funktsioon, mis kaitseb teid masina ootamatu talitlushäire korral veeuputuse eest.

Extra Space disain. ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel nõude jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

Ühe resti pesufunktsioon.Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

NaturalDry. Automaatne ukse avamine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Sooja veega ühendamise võimalus. See Whirlpooli nõudepesumasin pakub otsest ühendust soojaveetorustikuga (maksimaalselt 60 ° C).

 

 

Energiaklass A++
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 212 kWh/aastas
Veekulu 6 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 10
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 45 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 44,5 cm
Sügavus 55,5 cm

Saku ladu - Otsas
Maardu ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas