153628.jpg Zoom

Whirlpool WSIO3T223PCEX täisintegreeritav nõudepesumasin

Tootekood: 153628
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kodumasinad järelmaks - maksa mugavalt ja kiirelt osamaksete kaupa, 6 kuud 0% intress ja 0€ lepingutasu, periood kuni 60 kuud! Kuumakse alates 29,12 €
Hind:
339,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Täisintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 10 komplekti, 7 programmi, 6th Sense,  laius 45 cm. Energiaklass E/A++, kuivatusklass A, 3 resti, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart kuni 12 h, veekulu 9 l, müratase 43 dB.

Intelligentne 6th Sense® tehnoloogia tuvastab määrdumisastme ning kohandab selle põhjal automaatselt pesutsüklit, tagades kuni 50%-lise* energia, vee ja aja säästmise.

Power Clean - seade on paigutatud nõudepesumasinate tagaossa ning see eemaldab pottidele ja pannidele külgekõrbenud toidu 32 kõrgsurvedüüsi abil. See funktsioon ei vaja lisavett.

Paindlikud pesuvõimalused. Ideaalne ruumihaldus. Reguleeritavad restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

Reguleeritav ülemine rest. Nõudepesumasina reguleeritav ülemine rest võimaldab tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

Väline veekaitse. Nõudepesumasina täitetorul on välise veekaitse funktsioon, mis kaitseb teid masina ootamatu talitlushäire korral veeuputuse eest.

Extra Space disain. ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel nõude jaoks. Säästke ruumi, säästke aega.

Ühe resti pesufunktsioon. Silmapaistev tõhusus vee kasutamisel. See funktsioon võimaldab pesta väikest nõudekogust ainult ühes restis, et teil poleks vaja oodata ära nõudepesumasina mustade nõudega täitumist. Nautige laitmatut tulemust käsikäes väikse veekuluga.

 

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass E
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Energiakulu 212 kWh/aastas
Veekulu 9 l
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 7
Komplektide arv 10
Viitstart 12 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 45 cm
Sügavus 55,5 cm
Kaal 29,6 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas