AEG FEE73517PM integreeritav esipaneeliga nõudepesumasin 10 komplekti, 44 dB

Tootekood: 258079
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,73 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, 9 programmi, mahutavus 10 nõudekomplekti, veekulu 9,9 l/ tsükkel, soola ja loputusvahendi indikaatorid, viitstart 1-24h, automaatse väljalülituse süsteem, Aqua Stop, müratase 44 dB, k*l*s 81,8*44,6*57 cm, roostevaba paneel

Teie õrnu klaase ei saa pesta õrnemalt kui seda teevad AEG SoftGrip ja SoftSpikes, mis hoiavad klaase kindlalt paigal, kaitstes neid kriimustuste ja purunemise eest.

MaxiFlex-sahtel on mõeldud igas suuruses ja igasuguse kujuga söögiriistadele ning valmistustarvikutele. Paindlikud jaoturid ja maksimaalne sügavus tagavad paindliku kohandamisvõimaluse. Sujuv paigutus ja pesu vaid ühe tsükliga.

SatelliteClean® kindlustab, et ka suuremad ja tihedalt masinasse paigutatud nõud saavad nurgast nurgani tõhusa pesu. Innovatiivne pihustikonsool juhib vee sügavpuhastuseks kõikjale masinas. Kuni 3 korda parem pihustusulatus puhastab kõik pinnad parima tulemusega.

Funktsioon ExtraHygiene tagab hügieenilise hooldusega maksimaalse puhastustulemuse. Funktsiooniga ExtraHygiene kuumeneb viimane loputusfaas temperatuurini 69 °C ja hoiab nõusid desinfitseerides temperatuuri kõrgel vähemalt 10 minutit, eemaldades üle 99,9999% bakteritest ja viirustest*.

AutoSense-programm koos nutika sensoriga reguleerib nõudepesutsüklit vastavalt nõude hulgale ja määrdumistasemele. Vett ja energiat kasutatakse vaid niipalju kui vaja. Ei mingit raiskamist! Tulemuseks on eeskujulik puhtus.

Airdry tehnoloogia maksimeerib kuivatustulemuse loomuliku õhuvooga. Masina uks avaneb pesutsükli viimases faasis, kui nõud on pestud. Nii kuivavad nõud loomulikul moel ning säästate energiakulu arvelt.

Indikaatorid: viitstart 1-24h, kuivatusetapp, ExtraHygiene, klaaside hooldus, programm valitud, loputusaine, loputusetapp, sool, pesemisetapp, XtraPower

Reguleeritava kõrgusega ülemine korv,ka siis kui korv on nõudega täidetud

Ülemisel korvil:  2 Red Soft Grips, 2 Red softspikes, allapööratavad tassiriiulid, plastikust värvitud käepide

Alumisel korvil: 4 foldable plate racks, Plastic coloured handle

Nõudepesumasina programmid160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, eriti vaikne programm, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus

Pakkumised Sooduspakkumised
Energiaklass D
Energiakulu 67 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 9
Komplektide arv 10
Viitstart 24 h
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 44,6 cm
Sügavus 55,5 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 34,65 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas