AEG GT9200A2SNM integreeritav esipaneeliga nõudepesumasin 14 komplekti, ülivaikne 38 dB, 3 korvi, roostevaba teras
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Avatud juhtpaneeliga poolintegreeritav nõudepesumasin, mahutavus 14 komplekti, 9 programmi, 4 temperatuuri,energiaklass A, 3 korvi, soola ja loputusvahendi indikaatorid, AirDry kuivatus,sooja veega ühendamise võimalus, sisevalgustus,viitstart 1-24 h, ülivaikne müratase 38 dB, veekulu 8,4 l, k*l*s 81,8*59,6*58 cm, värv roostevaba teras
Nõudepesumasina programmid: 120 Minutes, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus, Silent
| Energiaklass | A |
| Energiakulu | 54 kWh/100 tsükliks |
| Veekulu | 8,4 l/tsükkel |
| Pesuprogrammide arv | 9 |
| Pesutemperatuurid °C | 4 |
| Komplektide arv | 14 |
| Viitstart | 1-24 h |
| Kuivatussüsteem | õhkkuivatus |
| Soola- ja loputusaine indikaatorid | jah |
| Müratase | 38 dB |
| Kõrgus | 81,5 cm |
| Laius | 59,6 cm |
| Sügavus | 58 cm |
| Värv | roostevaba teras |
| Kaal | 39 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
