AEG LWR71944B invertermootoriga pesumasin-kuivati 9/5 kg, 1400 p/min, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Tsentrifuugi pöörded kuni 1400 p/min, LCD ekraan, viitstart, 9 (kuivatusel 5) kg pesu, energiaklass D, invertermootor, auruf-n, üleujutuskaitse, lapselukk, müratse 72 dB, k*l*s 84,7*59,7*57,6 cm, värv valge
Programmid: puuvillased esemed, õrnad esemed, Eco 40-60, Hygiene, spordirõivad, Quick 20 Wash&Dry 60, loputus, aur, sünteetika, villased esemed käsipesu
| Energiaklass | D |
| Pesuklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 265 kWh/ 100 pesemis- ja kuivatustsükliks |
| Veekulu | 64 l / pesemis- ja kuivatustsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1400 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 5 kg |
| Viitstart | jah |
| Kuivatussüsteem | kondenseeriv |
| Displei | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,7 m |
| Müratase | 72 dB |
| Kõrgus | 84,7 cm |
| Laius | 59,7 cm |
| Sügavus | 57,6 cm |
| Värv | valge |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
