AEG TR6PB531SB A++ pürolüüsiga integreeritav elektriahi auruf-n, 72 l, 8 f-ni, WiFi, must
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Multifunktsionaalne ringküttekehaga ahi energiaklassiga A++, ahju maht 72 l, 3 küpsetustasemega, kiirkuumutusfunktsioon, WiFi - kaugjuhitav, lihatermomeeter, pürolüütiline isepuhastus automaatse meeldetuletusega, sujuvalt sulguv ahjuuks, automaatne temperatuurisoovitus, uputatavad juhtnupud, auruf-n, mälufunktsioon tihedamini kasutatavate programmide jaoks, teleskoopsiinid, k*l*s 59,4*59,6*56,9 cm, värv must
Küpsetus funktsioonid: altkuumutus, Bottom + Grill + Fan, pöördõhk + ringküttekeha + aur, grill, grill + altkuumutus, grill + pöördõhk, Ring + Bottom + Fan + Steam, ringküttekeha + pöördõhk
| WiFi | jah |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Ahju tüüp | elektriahi ventilaatoriga |
| Ahju energiaklass | A++ |
| Ahju energiakulu - tavaline | 0,93 kWh/tsükkel |
| Ahju energiakulu - ventilaatoriga | 0,52 kWh/tsükkel |
| Küpsetusahju maht | 72 l |
| Programmide arv | 8 |
| Ahju funktsioonid |
altkuumutus, Bottom + Grill + Fan, pöördõhk + ringküttekeha + aur, grill, grill + altkuumutus, grill + pöördõhk, Ring + Bottom + Fan + Steam, ringküttekeha + pöördõhk |
| Ahju võimsus | 2990 W |
| Grilli võimsus | 2300 W |
| Ringkütteelement | jah |
| Teleskoopsiinid | jah |
| Ahju juhtimine | Sensorjuhtimine + pöördnupud |
| Lihatermomeeter | jah |
| Uputatavad nupud | jah |
| Sujuvalt sulguv uks | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,5 m |
| Müratase | 45 dB |
| Kõrgus | 59,4 cm |
| Laius | 59,6 cm |
| Sügavus | 56,9 cm |
| Värv | must |
| Kaal | 33,3 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
