453603.png Zoom

Beko BDFN 36650XC nõudepesumasin invertermootoriga 16 komplekti, 43 dB, roostevaba teras

Tootekood: 453603
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 18,78 €
Hind: 599,90 €
519,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass B, invertermootor, mahutab 16 komplekti nõusid, funktsioonid: lapselukk, loputusaine näidik, soola näidik, Aquaintense, viitstart: 1-24 h, displei, müratase 43 dB, 11 programmi, k*l*s 85*59,8*60 cm, värv uks roostevaba teras/korpus hall.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

CornerIntense on Beko nõudepesumasinate pesemisvarre uus disain, mis tagab ka nurkadesse paigutatud nõude tõhusa pesu. Tänu täiendavale pöörlevale pesuotsikule jõuab tugev veejuga ka nõudepesumasina kõige kaugematesse nurkadesse ja teie ei pea enam kunagi mõtlema sellele, kuidas täpselt nõud nõudepesumasinasse paigutada.

Fast+ funktsioon tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

HygieneShieldi tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

Kolmas korv. Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

Programm Quick&Shine. Tegemist on Beko nõudepesumasinate ainulaadse programmiga. See on kiireim (vaid 58 minutit) täispikk energiaklassi A programm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesuks.

SelfDry tehnoloogia. Pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivadad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi B/ C .

Tray Wash- ahjunõud on alati rasvased ja tugevalt määrdunud ning nii käsitsi kui nõudepesumasinas raskesti pestavad. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada isegi kuni kolm määrdunud ahjunõu.  

Reguleeritavad taldrikutoed. Tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele, lisaruumi tekitada.

Süsteem Acrobat. Pesumasina ülemise korvi reguleerimise funktsioon (isegi kui see on täis)! 

 

Energiaklass B
Energiakulu 66 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 11
Komplektide arv 16
Viitstart 24 h
Displei jah (lõpetamise aja näit)
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 43 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 60 cm
Värv roostevaba teras
Kaal 52,3 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas