Beko BDIN 36535 integreeritav nõudepesumasin 15 komplekti, 45 dB

Tootekood: 458081
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,09 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, veekulu 9,9 l, mahutab 15 nõudekomplekti, 6 programmi, 6 pesemistemperatuuri müratase 45 dB, 3 korvi, neist üks eraldi söögiriistadele,  LED juhtpaneel,  LEDSPOTTM valguspunkt põrandale, invertermootor, roostevabast terasest põhi, viitstart 24 h, k*l*s 81,8*59,8*55 cm

Programmid: Eco 50ºC - Auto - Intensiivne 70ºC - Quick&Shine 58' 60ºC - Mini 30' - Delicate 40´

Pool masinatäit - Te ei pea enam nõudepesumasina käivitamiseks ootama, kuni see on täis! Pestes poole masinatäie nõusid võite need ülemises ja/või alumises korvis suvaliselt paigutada.

Direct access. Uus ülemises servas asuv juhtsüsteem teeb nõudepesumasina programmide ja funktsioonide valiku veelgi lihtsamaks. Ühelt kompaktselt kuvalt saab juhtida kõiki erinevaid funktsioone.

HygieneShieldi™ tehnoloogiaga Beko seadmed hävitavad desinfitseerimisprogrammi käigus üle 99% viirustest ja bakteritest. Need seadmed on inspireeritud looduse puhastavast jõust – päikesest ja kuumaveeallikatest. Nendega saate olla kindel, et igapäevased tooted, nagu pakendatud toit, leib või riided, on ohutud ja hügieenilised.

Programm Mini 30  on ette nähtud kergelt määrdunud nõude ja klaasi pesemiseks. Pesu kestab 30 minutit ja kulgeb aega ning energiat säästes temperatuuril 35 °C.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Süsteem WaterStop - voolikule paigaldatud süsteem WaterStop katkestab kraanivee juurdevoolu. See kaitseb täiendavalt üleujutamise eest.

GlassShield, arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt ka nende eluiga. Piisab nupu GlassShield seadistamisest vastavalt koduse vee kareduse tasemele ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate tulemuste saavutamiseks.

Tray wash. Küpsetusahju praepannid on alati rasvased ja määrdunud ning neid on käsitsi või nõudepesumasinas raske pesta, kuna need ei ole käepärased. Just seetõttu on Beko oma nõudepesumasinatesse paigaldanud spetsiaalsed hoidikud, kuhu võib paigutada kuni kolm määrdunud praepanni, mille pesemise võtab enda peale teie nõudepesumasin. Üks mure vähem ja lisaks sellele võite unustada käsitsi raskestipestavad rasvased plekid.

SteamGloss - tänu tehnoloogiale SteamGloss säravad Beko nõudepesumasinas pestud nõud nagu uued ja need võib kohe pärast seadmest väljavõtmist oma kohale asetada, kartmata et laudlinale või kapi pinnale jäävad märjad jäljed. Sellise tulemuse saavutamiseks kasutatakse pärast tsükli lõpetamist nõudepesumasinas valitsevat soojust.

SelfDry tehnoloogia - pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivavad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi D.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

Näidik LedSpot TM nõudepesumasinal on põrandal nähtav töö valgusnäidik. Tänu sellele on ilma ukse avamiseta teada, et nõudepesumasin töötab.

Auto OFF - pärast pesutsüklit lülitub nõudepesumasin automaatselt välja, säästes seega elektrienergiat ja suurendades kasutamise ohutust.

Programm Quick & Shine 60 °C Quick & Clean 60 °C on Beko nõudepesumasinate unikaalne programm. See on  kiireim (58 minutit) täisprogramm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks nõudepesuks.

Selles Beko nõudepesumasinas on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi peamistes korvides. Tänu sellele mahutab teie nõudepesumasin 15 komplekti!

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,9 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 6
Komplektide arv 15
Viitstart 24 h
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 45 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 40,1 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas