458030.jpg Zoom

Beko DIN 28430 integreeritav nõudepesumasin invertermootoriga 14 komplekti, 44 dB

Tootekood: 458030
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,98 €
Hind:
389,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass D, invertermootor, mahutavus 14 nõudekomplekti, 8 pesuprogrammi, veekulu standardprogrammil 9,5 l, viitstart, soola- ja loputusvahendi indikaatorid, 3 pesukorvi, Waterstop veelekke turvasüsteem, k*l*s 82...87*60*55 cm, müratase 44 dB.

AQUAINTENSE

AquaIntense on täiendav, nõudepesumasina põhjale paigaldatud, liikuv pihustikonsool. Tänu sellele peseb seade kõik nõud õnarusi ja pilusid vahele jätmata ning veelgi põhjalikumalt puhtaks.

AUTOMAATNE KÕIK-ÜHES PROGRAMM

Automaatne kõik-ühes programm Teie Beko nõudepesumasin tuvastab automaatselt, kui kasutate pesemiseks kõik-ühes tabletti või vedelat pesuvahendit – kui kasutate, pikendab seade automaatselt pesutsüklit, et teie kasutatavat pesuvahendit maksimaalselt ära kasutada.

FAST+

Funktsioon Fast+ tuleb kasuks siis, kui teil on vähe aega. Pärast selle sisselülitamist kulgeb nõudepesu oluliselt kiiremini, lühenedes tsükli pikkust kolm korda, samas säilitades maksimaalse jõudluse.

GLASSSHIELD

Üheks Beko nõudepesumasinate esinduslikuks ja eesrindlikuks funktsiooniks on tehnoloogia GlassShield, mis arendati välja klaasist nõusid silmas pidades. Seoses nende õrna iseloomuga lõime tehnoloogia, mis kaitseb tõhusalt kõiki klaasnõusid ja pikendab 20-kordselt nende eluiga. Piisab pöördnupu GlassShield seadistamisest koduse vee kareduse järgi ja nõudepesumasin kohandab selle iga kord parimate nõudepesutulemuste saavutamiseks.

INVERTERMOOTOR

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

KOLMAS KORV

Sellel Beko nõudepesumasinal on täiendav kolmas söögiriistade korv, mis säästab ruumi põhikorvides. Sedasi mahub nõudepesumasinasse 11 nõudekomplekti – mis on kuni 45 cm laiuste kodumasinate hulgas parim tulemus.

LEDSPOTTM NÄIDIK

Mõned Beko nõudepesumasinad on varustatud valgusnäidikuga, mis kuvab valguse põrandale. Sedasi on ust avamata kohe näha, kas nõudepesumasin töötab.

PROGRAMM QUICK&SHINE

Tegemist on Beko nõudepesumasinate ainulaadse programmiga. See on kiireim (vaid 58 minutit) täispikk energiaklassi A programm, mis sobib ideaalselt igapäevaseks pesuks.

SULETUD KUIVATUSSÜSTEEM

Tõhus kuivatussüsteem, mis tagab suurepärase kuivatustulemuse pärast pesu ja säästab ühtlasi raha ning elektrit.

Energiaklass D
Energiakulu 85 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 8
Komplektide arv 14
Viitstart kuni 24h
Kuivatussüsteem ventialaatoriga kuivatus
Displei LCD displei
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 db
Kõrgus 82...87 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Kaal 39,8 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos