451687.png Zoom

Beko HITV 8736B0HT integreeritav kuivatiga pesumasin 8/5 kg, 1400 p/m

Tootekood: 451687
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 18,77 €
Hind:
519,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8/5 kg pesemisel/kuivatamisel, energiaklass D pesemisel/kuivatamisel, invertermootor, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, viitstart, müratase 73 dB, k*l*s 82*60*55 cm, värv valge

Auruga värskendamise võimalus.

Hallake enda koduseadmeid nutitelefoni või tahvelarvuti abil kõikjalt. Rakendusega HomeWhiz saate kiirelt kontrollida kas nõudepesumasin on lõpetanud, lülitada sisse pesumasina või reguleerida küpsetamise parameetreid! See on kodumasinate täiesti uus kvaliteet – kasutamiseks kodus ja eemal!

ProSmart Inverter Motor. See mootor on tugevam ja vaiksem. Tänu harjadeta disainile väheneb hõõrdumine ja kuumenemine, mis tagab pikema eluea, aga ka parema pesemise ja kuivatamise efektiivsuse.

Lastelukk. Juhul, kui laps peaks seadmega mängima, võimaldab lapseluku funktsioon nupud ja pöördnupp lukustada. See muudab võimatuks ka töö käigus juhuslike muudatuste tegemise.

Programm 5+5 kg. Võimaldab pesta ja kuivatada 5 kg pesu järjest, seda vahepeal masinast eemaldamatta.

Programm Xpress Super Short. Programm on ette nähtud kergelt määrdunud riiete pesemiseks, näiteks üks kord kantud riiete pesemiseks. Funktsioon Xpress Super Short võimaldab pesukogusekaaluga 2 kg pesta temperatuuride vahemikus 0–30 °C napi 14 minutiga.

Programm Shirt. Spetsiaalne särkide pesu programm peseb särgid temperatuuril 40 °C ideaalselt puhtaks.

Särkide kuivatamise programm. Särkide kuivatamise ajal võivad need saada kahjustada ja nende värv võib ära pleekida. Programm Shirt on loodud spetsiaalselt selliste probleemide vältimiseks. Madalal temperatuuril särkide kuivatamise leebe tsükkel hoiab ära kanga kahjustamise ja aitab säilitada kanga värvi. Tänu sellele võite oma riietest kauem rõõmu tunda.

Trumli pöörded kahes suunas. Kõik Beko kuivatid on varustatud mõlemas suunas pöörleva trumliga. See tagab ühtlase kuivatamise ja hoiab ära riietusesemete kortsumise.

 

 

Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 264 kwh/ 100 pesu- ja kuivatustsükliks
Veekulu 53 l/tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 15
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Maksimaalne kuivatamise kogus 5 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 73 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 60 cm
Sügavus 55 cm
Värv valge
Kaal 68 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas