176064.jpg Zoom

Bosch HBG675BW1 pürolüüsiga integreeritav ahi, 13 f-ni

Tootekood: 176064
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 22,84 €
Hind: 749,90 €
699,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Multifunktsionaalne 4D küttesüsteemga ahi mahuga 71 l, 13 funktsiooni, energiaklass A+, temperatuur täpselt reguleeritav: 30 - 300° C, pürolüüspuhastus, sensorjuhtimine, elektrooniline kell, lapselukk, väga madal ukse välistemperatuur, sujuvalt sulguv  uks,  kiirkuumutus, värv: valge

Täiuslikud road koos AutoPilot 10-ga. Asetage toit ahju ja valige displei menüüst 10 programmi seast sobiv automaatprogramm. Lisage ka toidu kaal ja vajutage „Start”. Seejärel võtab AutoPilot juhtimise üle ning määrab küpsetusrežiimi, temperatuuri ja küpsetusaja. Kuna mõned AutoPilot'i abil valmistatavad road vajavad kaanega ahjunõud, jääb ka ahi puhtaks. Toiduvalmistamine on lihtsam kui kunagi varem.

4D Hotair jaotab kuumust ühtlaselt kõigil tasanditel. Tänu sellele saab panna toidu ükskõik millisele tasandile neljast ja tulemus on alati järjepidevalt täiuslik. See ei ole veel kõik! Lisaks saate küpsetada ja röstida kuni neljal tasandil ühekorraga, saavutades ülevalt alla suurepärased tulemused.

Juhtimine TFT-ekraaniga. Meie intuitiivne juhtimisrõngas muudab toiduvalmistamise lihtsamaks kui kunagi varem. Keskrõnga väikese keerdumisega saate kõiki oma pliidi seadeid reguleerida vaid ühe sõrmega. TFT-ekraan toetab lihtsa teksti ja otse valitavate nuppudega. Nii on teil alati ideaalne ülevaade ja lihtne kontrollida oma ahju funktsioone.

Teie ahi on ainult kergelt määrdunudja soovite selle kiiresti puhastada? Lihtsalt öeldes ca. 400 ml vett ja tilk pesuvedelikku põrandapannil ning seejärel määrake sobiv kuumutamise tüüp, temperatuur ja kestus. Keskkonnasõbralik puhastussüsteem pehmendab põlenud jääke, nii et saate selle ahju kiireks ja lihtsaks puhastamiseks lihtsalt pühkida.

Ahju käsitsi puhastamine võib olla tüütu ja aeganõudev. Tänu meie uutele integreeritud pürolüüsi isepuhastusfunktsiooniga ahjudele saate selle häda kohe päästa. Pole vaja käsi määrida ega muid keemilisi puhastusvahendeid. Vajutage lihtsalt nuppu "Start" ja teie ahi soojeneb - olenevalt määrdumisest - kuni 480 ° C ja põletab lihtsalt rasva või toidujäägid ära. Kõik, mida peate tegema, on eemaldada tuhk, mida on lihtne maha pühkida. Sel moel muudab teie ahi valmistatud toidu mitte ainult meeldejäävaks elamuseks, vaid ka järgneva puhastamise.

Automaatne ukselukustus pürolüüspuhastuse ajal.

Valmistatud Saksamaal.

Ahju tüüp elektriahi ventilaatoriga
Ahju energiaklass A+
Ahju energiakulu - tavaline 0,87 kWh/tsükkel
Ahju energiakulu - ventilaatoriga 0,69 kWh/tsükkel
Küpsetusahju maht 71 l
Programmide arv 13
Ahju juhtimine Sensorjuhtimine
Puhastusmeetodid pürolüüs
Sujuvalt sulguv uks jah
Kõrgus 59,5 cm
Laius 59,4 cm
Sügavus 54,8 cm
Värv valge
Kaal 37,566 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas