Candy BR49SBL8-S invertermootoriga kitsas pesumasin 46 cm, 9 kg, 1400 p/m, auruf-n, WiFi, A-20% energia tarbimine
Tootekood: 191149
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
339,90 €
Mahutavus 9 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, inveretrmootor, viitstart, 16 programmi, müratase 72 dB, k*l*s 85*59,5*46 (52,1) cm, värv valge
| WiFi | jah |
| Energiaklass | A-20% |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 40 kWh/ 100 tsükli pesemiseks |
| Veekulu | 44 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1400 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 9 kg |
| Pesuprogrammide arv | 16 |
| Pesutemperatuurid °C | muudetavad |
| Viitstart | jah |
| Displei | jah |
| Müratase | 72 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 46 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 59 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
