191448.avif Zoom

Candy CBDO 485TWME/1-S integreeritav invertermootoriga kuivatiga pesumasin 8/5 kg, 1400 p/m, Add Wash, auruf-n

Tootekood: 191448
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 17,98 €
Hind:
499,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8/5 kg pesemisel/kuivatamisel, energiaklass D pesemisel/kuivatamisel, invertermootor, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, energiakulu 47 kwh/100 tsükli pesemisel - A energiaklass, viitstart, müratase 75 dB, k*l*s 82*60*54 cm, värv valge

Täielik kaitse ilma kuju kaotamata. Kangaste 100% ohutuse tagamiseks kasutab seade uuenduslikke lahendusi, mis kuivatavad riideid tõhusalt ja delikaatselt. Temperatuuri reguleerimine ja kuivati ​​trumli sobiv liikumine iga kanga jaoks tagavad, et riided ei kaota oma kuju ja omadusi.

Hoolitse oma riiete eest. Woolmarki sertifikaat on 100% garantii, et isegi villane ei saa mehhaanilise töö tõttu kahju. See hõlmab: sobiva temperatuuri valimist, et mitte kahjustada kangaid, säilitada nende sile kuju, õige suurus ja lõige.

Kohaldatud kuivatamine. Olenevalt koorma suurusest reguleerib seade kuivamisaega ning tänu kaasaegsele tehnoloogiale jääb riietel palju vähem kortse. Optimaalne kuivatamine ja auru kasutamine tagavad kangaste ohutuse ilma kuju kaotamiseta

Riiete kiire värskendamine. Värskendusfunktsioon eemaldab muu hulgas tõhusalt toidulõhnad ja toidujäägid. pärast restorani külastust, ilma et peaksite riideid pesema. Teie tervise huvides neutraliseerib programm auru abil ohutult bakterid.

Koguse andur. Parimate pesuparameetrite automaatne valimine (vee kogus, tsentrifuugimise kiirus ja tsükli kestus) pesu kaalu alusel. Funktsiooni KG Detector abil saate mitte ainult nautida suurepäraseid tulemusi, vaid ka säästa aega ja raha.

Mix Power süsteem. Raske mustuse eemaldamine madalatel temperatuuridel pole kunagi varem olnud nii lihtne. Tehnoloogia Mix Power System+ tagab suurepärase tulemuse juba temperatuuril 20° C. Lahustab kergesti pesuainet, saades suurepäraselt hakkama igat tüüpi plekkidega.

Peata ja lisa pesu. Kas arvate, et te ei saa pesu peatada? Nüüd jah. Meie pesumasinas vajutage lihtsalt pausi nuppu, et avada trummel, lisada riideid ja jätkata programmi muretult.

Invertermootor. See mootor on tugevam ja vaiksem. Tänu harjadeta disainile väheneb hõõrdumine ja kuumenemine, mis tagab pikema eluea, aga ka parema pesemise ja kuivatamise efektiivsuse.

Lastelukk. Juhul, kui laps peaks seadmega mängima, võimaldab lapseluku funktsioon nupud ja pöördnupp lukustada. See muudab võimatuks ka töö käigus juhuslike muudatuste tegemise.

 

 

 

 

Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 266 kwh/ 100 pesu- ja kuivatustsükliks
Veekulu 75 l/tsükli pesemisel ja kuivatamisel
Aurufunktsioon Jah
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 15
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Maksimaalne kuivatamise kogus 5 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 75 dB
Kõrgus 82 cm
Laius 60 cm
Sügavus 54 cm
Värv valge
Kaal 64 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas