190074.jpg Zoom

Candy CBL 3519FW integreeritav külmik 193,5 cm, WiFi

Tootekood: 190074
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,89 €
Hind: 499,90 €
449,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass F, jahekambri maht 222 l, sügavkülmiku maht 72 l, kiirkülmutusfunktsioon ja -jahutus-, avatud ukse alarm, puhkusereziim, müratase 39 dB, LED sisevalgustus, 5 klaasriiulit, 3 sügavkülmutussahtlit, pudeliriiul, elektrooniline juhtpaneel, külmutusvõimsus 4,5 kg/24h, külmapidavus 10 h, k*l*s 193,5*54*54,5 cm

Fresco

Fresco on uhiuus Itaalias disainitud Candy külmik, millel on valikus erinevad mõõdud, et see sobiks hõlpsasti iga köögi stiiliga. Võimalus kohandada külmikusisemust vastavalt teie vajadustele, paindlik süsteem muudab külmiku uuendatavaks ja reguleeritavaks iga kord, kui teil on selleks vajadus. Lisaks saate hOn rakenduse abil kasutada külmiku täielikku potentsiaali, nii WIFI-ühendusega kui ka ainult sisemusega varustatud mudelites.

Vähendada hallituse levikut

Vähendage hallituse levikut „Hygiene Gaskets“ (hügieenitihendite) abil, mis on spetsiaalne hallitusevastane töötlus nii külmiku- kui ka sügavkülmikutihenditele.

Jahutage oma toidud ja joogid kiiresti maha

Kui teil on vaja oma toitu ja jooke kiiresti jahutada, aktiveerige lihtsalt Super Freezing või Super Cooling, ja sügavkülm saavutab optimaalse temperatuuri.

Ühendatud funktsioonide maailm

Miks mitte kasutada oma külmkapi kõiki funktsioone?

Laadige alla hOn rakendus ja avastage täielik komplekt ühendatud funktsioone, mis lihtsustavad teie igapäevaelu. Hallake oma seadet eemalt, kasutades selleks lihtsalt oma nutitelefoni, ja kasutage mitmeid funktsioone, nagu Inventory Assistant, Smart Drink Assistant ja paljusid teisi.

Vähendage temperatuurimuutusi oma külmkapis ja sügavkülmikus

Smart Cool andurid tuvastavad automaatselt temperatuurimuutused, mis on tingitud ukse avamisest või kuumast toidust nii külmiku kui ka sügavkülmiku sees. Kui andurid annavad märku, taastab külmik õiged tingimused, tagades seega toidu optimaalse säilimise.

Valige õige temperatuur

Tänu intuitiivsele integreeritud näidikule saate eraldi reguleerida külmiku- ja sügavkülmikusahtlite temperatuuri. Saate külmiku (2° kuni 8°) ja sügavkülmiku (-16° kuni -24°) temperatuuri iseseisvalt seadistada, hõlpsasti aktiveerida kõik režiimid (nt puhkus ja superjahutus) ning ühendada see hOn rakenduse kaudu Wi-Fi-ühendusega.

 

WiFi jah
Energiaklass F
Energiakulu 273 kWh/aastas
Külmapidavus 10 h
Külmutusvõimsus 4,5 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod manuaalne
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 294 l
Jahekambri maht 222 l
Sügavkülmkambri maht 72 l
Müratase 39 dB
Kõrgus 193,5 cm
Laius 54 cm
Sügavus 54,5 cm
Kaal 58,3 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos