Candy CCE 3T618ES NoFrost kombikülmik 185 cm, WiFi, hõbedane

Tootekood: 190057
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,53 €
Hind:
439,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass E, energiakulu 256 kWh/aastas, üldmaht  341 l, millest sügavkülmik 119 l, NoFrost – mõlemal kambril automaatsulatus, vahetatav uksepoolsus, LED valgustus, külmutusvõimsus 5,4 kg, 4 klaasriiulit, sügavkülmikus 3 sahtlit, sisemine elektrooniline juhtpaneel, kiirjahutus ja -külmutus, müratase 39 dB, külmapidavus 10 h, k*l*s 185*59,5*65,8 cm, värv hõbedane

Fresh. Fresco on Candy uus Itaalias disainitud külmik-sügavkülmik, millel on erinevad mõõtmed, et hõlpsasti kohaneda iga stiili köögiga. Võimalus kohandada külmiku sisemust vastavalt oma vajadustele tänu paindlikule süsteemile muudab külmiku uuendatavaks ja reguleeritavaks alati, kui seda vajate. Lisaks saate hOn rakendusega kasutada toote täielikku potentsiaali nii WIFI-ühendusega mudelites kui ka ainult sisurakendusega mudelites.

Inverterkompressor. Uuenduslik inverterkompressor eristub selle kõrge vastupidavuse ja minimaalse mürataseme poolest. See tarbib vähem energiat ja aitab jahutussüsteemil minimeerida temperatuuri kõikumisi (nt ukse avamisel).

Laadige alla hOn rakendusja avastage kõik ühendatud funktsioonid, mis lihtsustavad teie igapäevaelu. Hankige nutitelefoni kaudu kasulikke näpunäiteid ja nautige selliseid eeliseid nagu Inventory Assistant, Smart Drink Assistant, Smart Food Locator ja palju muud.

Hoidke oma toitu värskena kuni 40%* kauem, olenemata sellest, kus seda säilitate. Total Technology No Frost Circle+, mis võimaldab hoida püsivat ja ühtlast temperatuuri ning niiskust, on tagatud teie külmiku kõikidel riiulitel ja nurkades. Külgmistest tuulutusavadest lähtuv külgne õhuvool hoiab teie toidu kauem värskena, olenemata sellest, kus te seda hoiate. *Sõltumatu välise tehnilise labori poolt välja antud testitulemused, milles võrreldakse Total No Frost Circle+ tehnoloogiaga külmikut otsevoolutehnoloogiaga külmikuga.

Valige õige temperatuur. Reguleerige oma külmiku temperatuuri 2° kuni 8° ja aktiveerige sisemise ekraani kaudu kiirjahutusfunktsioon.

 

WiFi jah
Energiaklass E
Energiakulu 256 kWh/aastas
Invertermootor Jah
NoFrost (Frost Free) Jah
Sügavkülmal tärne [*]***
Külmapidavus 10 h
Külmutusvõimsus 5,4 kg/24h
Jahekambri sulatusmeetod automaatne
Sügavkülmkambri sulatusmeetod sulatusvaba
Vahetatav uksepoolsus jah
Üldmaht 341 l
Jahekambri maht 222 l
Sügavkülmkambri maht 119 l
Müratase 39 dB
Kõrgus 185 cm
Laius 59,5 cm
Sügavus 65,8 cm
Värv hõbedane
Kaal 63 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Laos