Candy CCG3L517EB kitsas 54,5 cm kombikülmik 176 cm, 39 dB, WiFi, must
Tootekood: 190081
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
329,90 €
Energiaklass E, üldmaht 260 l, millest sügavkülmik 74 l, jahekambris 3 klaasriiulit + juurviljakasti pealne klaas, täislai juurviljakast, sügavkülmikus 3 sahtlit, LED valgustus, WiFi, vahetatav uksepoolsus, kiirkülmutus, süvistatud käepidemed, müratase 39 dB, külmutusvõimsus 3,5 kg, külmapidavus 13 h, k*l*s 176*54,5*55 cm, värv must
| WiFi | jah |
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 214 kWh/aastas |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmapidavus | 13 h |
| Külmutusvõimsus | 3,5 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | manuaalne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 260 l |
| Jahekambri maht | 186 l |
| Sügavkülmkambri maht | 74 l |
| Müratase | 39 dB |
| Kõrgus | 176 cm |
| Laius | 54,5 cm |
| Sügavus | 55 cm |
| Värv | must |
| Kaal | 47 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
