Candy CDTP 644SCB/E1 integreeritav 2 ühendatava alaga induktsioonplaat 60 cm

Tootekood: 197044
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 11,48 €
Hind:
279,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Keraamiline induktsioon pliidiplaat ilma raamita, ühendatavate keedualadega: 4 keeduala: 2*180mm - 1900/2000W, 2*180mm - 1800/2000W, liugur juhtimine, jääksoojuse indikaatorid, sisselülitatuse märgutuli, taimer, lapselukk, pausi funktsioon, ülekuumenemise ja üleujutuse kaitse, automaatne väljalülitus, booster - kiirkuumutus, k*l*s 6,2*59*52 cm, värv must klaas

Laiendatud keedualad. Võimalus ühendada keedualad üheks suureks keedupinnaks teeb teie pliidiplaadist seadme, mis vastab kõigile teie vajadustele. Kui küpsetate väga suures potis, ei pea te enam muretsema põletite vaheliste külmade tsoonide pärast. See tagab toidu ühtlase kuumutamise, olenemata poti suurusest.

Toitehaldus. Reguleerige pliidiplaadi maksimaalne voolutarve individuaalselt oma elektripaigaldise järgi, kasutades Power Management funktsiooni. Valige üks võimsustasemetest ja pliidiplaat reguleerib nutikalt oma tööd igal keedualal.

4 iseseisvat välja. Liugurjuhtimine ehk puutetundlik liugur on sujuv ja võimaldab väga kiiresti küttevõimsust seadistada. Pliidiplaadil on neli sõltumatut küttetsooni, mille temperatuuri saab kahe liuguri abil lihtsalt ühe sõrmeliigutusega muuta.

Soojas hoidmise funktsioon. Võite olla kindel, et tänu soojashoidmise funktsioonile on temperatuur alati kontrolli all ja samal tasemel. Kõrbenud toit jääb nüüdsest vaid minevikku.

Kiire võimsuse suurendamine – võimendusfunktsioon Kas pasta jaoks vee keetmine võtab liiga kaua aega? Kas teie lemmikroog peaks juba taldrikul olema? Booster funktsioon võimaldab teil ajutiselt tõsta välja võimsust maksimaalsele tasemele, et toiduvalmistamise protsessi veelgi kiirendada.

 

Tehke paus – vajutage pausi Pausifunktsioon võimaldab teil toiduvalmistamise peatada kõigil või valitud tsoonidel ja seejärel sama lihtsalt jätkata. See võimaldab teil teha spontaanse pausi ja naasta kiiresti näidatud pliidiseadetel toiduvalmistamise juurde teile sobival ajal.

Programmeerige küpsetamise lõpp mugavalt. Automatiseerige küpsetusprotsess, määrates aja, mille möödudes pliidiplaat enam ei tööta. Taimerit saab seadistada iga keeduala jaoks eraldi, mis tähendab, et kahe erineva roa küpsetusaega saab iseseisvalt juhtida.

Automaatse väljalülitamise funktsioon. Pärast määratud tegevusperioodi lülituvad kõik pliidi keedualad automaatselt välja. Enam ei raisata energiat – kui andur tuvastab panni puudumise, lülitub pliidiplaat ühe minuti pärast välja. Säästlikult, ohutult ja ökoloogiliselt.

Kaitse üleujutuse eest. Üleujutusvastane funktsioon hoiab ära pliidiplaadi kahjustamise toiduvalmistamise ajal. Tänu sellele saate nautida oma pliidiplaadi tööd aastaid, muretsemata rikete pärast, kui midagi selle juhtpaneelile maha satub.

Automaatne keeduala tuvastus. Pliidiplaat tuvastab nutikalt sellele jäetud esemed, mis on väiksemad kui potid ja pannid või mittemagnetilisest materjalist valmistatud nõud, ning peatab automaatselt selle töö. Teid teavitatakse sellest helisignaaliga.

Jääksoojuse indikaator. Jääkkuumuse indikaator näitab, kui pliidiplaat on veel soe ega ole pärast küpsetamist maha jahtunud. See kaitseb kasutajat põletuste eest ja pliidiplaati ennast kahjustuste eest.

Keeduala - vasak esimene induktsioon, läbimõõt 18 cm, võimsus 2000 W
Keeduala - vasak tagumine induktsioon, läbimõõt 18 cm, võimsus 2000 W
Keeduala - parem esimene induktsioon, läbimõõt 18 cm, võimsus 2000 W
Keeduala - parem tagumine induktsioon, läbimõõt 18 cm, võimsus 2000 W
Pliidiplaadi tüüp: induktsioon
Kõrgus 6,2 cm
Laius 59 cm
Sügavus 52 cm
Värv must klaas
Kaal 11 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas