Candy CS 6B4S1PMA invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin, WiFi, 16 komplekti, 44 dB

Tootekood: 198004
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 19,82 €
Hind:
549,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Energiaklass B, 9,5 l/tsükkel, mahutab 16 nõudekomplekti, 8 programmi, müratase 44 dB, 3 korvi, LCD ekraan, ahjuplaatide  pesu f-n alumisel riiulil, automaatne ukse avanemine programmi lõpus, sooja veega ühendamise võimalus, 1/2 koguse valik, WiFi, invertermootor, Aquastop, liughinged, PowerWash, roostevabast terasest põhi, viitstart 1-23 h, k*l*s 81,8*59,8*55 cm

Quick´. Candy Rapido' on kiireim ja mahukam nõudepesumasin turul. See on varustatud laia valiku igaks vajaduseks sobivate kiirtsüklitega, mis lihtsustavad igapäevast kasutamist ka tänu MAXI-TUBile: standardmõõtmetes kõige ruumikam korv suurimate nõude laadimiseks.

 

Powerwash süsteem. Uuel Powerwashi süsteemil on kuus täiendavat veejuga, mis suurendavad oluliselt veevoolu, tagades paremad puhastustulemused kõige raskemate esemete (nt potid ja pannid) puhul.

 

Kiirus ja hügieen. Uus Candy Rapidò on varustatud spetsiaalsete valikute komplektiga, et tagada pesutsüklite maksimaalne paindlikkus. See võib lühendada valitud tsükli aega ja tõsta selle temperatuuri, et saavutada parem pesemistõhusus, sealhulgas tõeline nõudepesumasina sisemuse desinfitseerimise.

 

Automaatsed pesuprogrammid.Tänu anduritele saab uus Candy Rapidò automaatsete programmidega reguleerida pesu tsükli kestvust ja temperatuuri vastavalt nõude kogusele ja mustuse tasemele.

 

Liuguks. Uue liuguksega nõudepesumasinad on disainitud nii, et need sobiksid ideaalselt iga mööbli kõrgusega ja vastavad kõikidele köögi vajadustele. Tänu uudsele liughingede lahendusele on toote paigaldamine väga lihtne ja võimaldab ust avada kõige kõrgema köögimööbliga.

 

Maxi korv. Uuel Candy Rapidol on turu kõige ruumikam korv (standardformaadis), mis pakub maksimaalset mahutavust nõude jaoks, isegi kõige suurematele, nagu küpsetusplaadid, lõikelauad ja salatikausid.

 

Klaasihoidik õrnade lauanõude jaoks. Rapido nõudepesumasin on varustatud uute klaasihoidjatega. Tänu kontaktpunktidesse paigutatud kummipinnale tagavad need õrnade esemete, näiteks veiniklaaside, maksimaalse kaitse.

 

Ainult 35 minutit nõude pesemiseks ja kuivatamiseks. Uus Candy Rapido' peseb ja kuivatab nõud vaid 35 minutiga: kiireim Wash&Dry tsükkel turul.

 

hOn App: Snap&Wash funktsioon Uus Candy Rapido' on tänu hOn rakenduse ühenduvusele nutikam kui kunagi varem. Tehke lihtsalt korvidest foto. Nõude koguse, materjali tüübi ja asendi automaatse tuvastamisega saate: - Nõuandeid nõude optimeerimiseks - Tõhusaid ja kiiremaid tsükleid täiuslike tulemuste saavutamiseks, säästes aega ja raha.

 

Kolmas korv. Uue Candy Rapido kolmas korv on varustatud nutika legendiga, mis näitab selgelt, kuhu söögiriistad parimate puhastustulemuste saavutamiseks asetada.

 

Reguleerige korvi lihtsa klõpsuga. Uus intelligentne lahendus ülemise korvi reguleerimiseks ka täislastis kõige lihtsamal võimalikul viisil.

 

SelfDry. Pesutsükli lõpus avaneb nõudepesumasina uks automaatselt ja nõud kuivadad palju kiiremalt – ilma, et peaksite ise midagi tegema. Tänu sellele lahendusele kasutab nõudepesumasin ka vähem elektrit ja saavutab energiaklassi B.

Reguleeritavad taldrikutoed - tugede kokkupanemise funktsioon võimaldab nõudepesumasina korvis tekitada lisaruumi suurematele nõudele, nt suurtele pannidele ja pottidele.

Invertermootorit iseloomustavad ainult eelised: see töötab vaikselt, mootor peab kauem vastu, selle pöördemoment on parem ja kiirus suurem.

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass B
Energiakulu 66 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 9,5 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Pesuprogrammide arv 10
Komplektide arv 16
Viitstart 1-23 h
Displei jah
Soola- ja loputusaine indikaatorid jah
Müratase 44 dB
Kõrgus 81,8 cm
Laius 59,8 cm
Sügavus 55,5 cm
Värv valge
Kaal 35,3 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas