Candy CNCQ2T518DB kitsas 54,5 cm No Frost kombikülmik 182,5 cm, must, 35 dB
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Energiaklass D, energiakulu 194 kWh/aastas, üldmaht 279 l, millest sügavkülmik 82 l, No Frost – mõlemal kambril automaatsulatus, vahetatav uksepoolsus, LED valgustus, külmutusvõimsus 5 kg, 4 klaasriiulit, sügavkülmikus 3 sahtlit, külmapidavus 11 h, sisemine elektrooniline juhtpaneel, avatud ukse alarm, müratase 35 dB, k*l*s 182,5*54,5*60,2 cm, värv must
| Energiaklass | D |
| Energiakulu | 194 kWh/aastas |
| Invertermootor | Jah |
| NoFrost (Frost Free) | Jah |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmapidavus | 11 h |
| Külmutusvõimsus | 5 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | sulatusvaba |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 279 l |
| Jahekambri maht | 197 l |
| Sügavkülmkambri maht | 82 l |
| Müratase | 38 dB |
| Kõrgus | 185 cm |
| Laius | 54,5 cm |
| Sügavus | 60,2 cm |
| Värv | must |
| Kaal | 55 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
