Candy CNCQ2T620EW No Frost kombikülmik 205 cm, WiFi, 38 dB
Tootekood: 190097
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
439,90 €
Energiaklass E, energiakulu 279 kWh/aastas, üldmaht 409 l, millest sügavkülmik 120 l, No Frost – mõlemal kambril automaatsulatus, vahetatav uksepoolsus, LED valgustus, külmutusvõimsus 6 kg, klaasriiulid, sügavkülmikus 3 sahtlit, sisemine elektrooniline juhtpaneel, müratase 38 dB, külmapidavus 11 h, k*l*s 205*59,5*66,7 cm, värv valge
| WiFi | jah |
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 279 kWh/aastas |
| Invertermootor | Jah |
| NoFrost (Frost Free) | Jah |
| Sügavkülmal tärne | [*]*** |
| Külmapidavus | 11 h |
| Külmutusvõimsus | 6 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | sulatusvaba |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 409 l |
| Jahekambri maht | 289 l |
| Sügavkülmkambri maht | 120 l |
| Müratase | 38 dB |
| Kõrgus | 205 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 66,7 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 78 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
