191226.jpg Zoom

Candy CSTG262DET/1-S pealtlaetav pesumasin 6 kg, 1200 p/m, WiFi

Tootekood: 191226
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 12,90 €
Hind:
319,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, energiaklass D, mahutavus 6 kg, 1200 p/min, LCD displei, viitstart, WiFi, lastelukk, järelejäänud aja näit, 17 programmi, viitstart 0-24 h, müratase 79 dB, k*l*s 86*41*60 cm, värv valge

Nupukas

Nupukus on selleks õige viis. Candy usub, et oma elu nautimine on oluline, seepärast loodi uus pesumasinate valik, et pesta oma rõivaid lihtsalt ja nutikalt, lihtsustades teie päeva. Et teil oleks rohkem aega enda jaoks ja selle jaoks, mida te kõige rohkem armastate. Las Candy aitab teil iga päev pesu pesta, tulemused on lihtsalt hämmastavad. Roheline valgus mugavusele ja kasutusmugavusele: ei mingit aja, energia, raha ega jõupingutuste raiskamist. Kasutage ära kõrge ukseava pakutavad eelised: te ei pea enam pesu laadimiseks oma selga koormama. Candy Smart pesumasinad on ka ühendatud seadmed: saate kasu NFC* ühenduvusest, mis aitab teil parandada kuivatamise kogemust, lihtsalt ja otse oma nutitelefoni abil.

*ühildub ainult NFC-tehnoloogiaga varustatud Androidi nutitelefonidega.

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Suurepärased tulemused vähema ajaga

Saate kõige tõhusama kiirpesu, mis on võimalik saavutada vähem kui 1 tunniga. Pesemisvahendit ei ole enam vaja kanda otse rõivastele, kui kasutate Candy patenteeritud Mix Power System+, mis pihustab puhta vee ja pesuvahendi kontsentreeritud segu otse kiududele, et saavutada rekordajaga hämmastavaid tulemusi. Mix Power System+ pakub programmi Perfect Rapid 59": 40 °C pesu tõhusus 20 °C pestes, energiasääst kuni 60%.

Sujuvalt avanev luuk

Lihtne täitmine ja tühjendamine. Candy pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Paranda pesemiskogemust

Candy pesumasinad on varustatud Smart Touch lähedustehnoloogiaga, mis võimaldab teil parandada pesemiskogemust. Teil on võimalik kasutada lisafunktsioone, saada kasulikke nõuandeid seadme kõige tõhusamaks kasutamiseks ja pääseda ligi tõrkeotsingu juhendile, oma nutitelefoni kaudu.

IOS-tehnoloogia puhul ühildub toode 12.2 versiooniga

 

WiFi jah
Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 65 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 41 l/tsükkel
Tsentrifuugimiskiirus 1200 p/min
Maksimaalne pesukogus 6 kg
Pesuprogrammide arv 17
Displei LCD displei
Müratase 79 dB
Kõrgus 86 cm
Laius 41 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 55 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Laos
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas