161238.jpg Zoom

Candy CSTG38TMCE/1-S pealtlaetav pesumasin 8 kg, 1300 p/m, AddWash, WiFi

Tootekood: 161238
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,37 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, energiaklass B, mahutavus 8 kg, 1300 p/min, LCD ekraan, viitstart, WiFi, pesu lisamise võimalus, lastelukk, järelejäänud aja näit,17 programmi, viitstart 0-24 h, müratase 78 dB, k*l*s 86*41*60 cm, värv valge

Kiirprogrammid alates 14 minutit

Peske pesu vähem kui tunniga ja kui teil on kiire, käivitage tsükkel, mis kestab vaid 14 minutit.

Pese külmas vees

Pesemine 20°C juures annab 40°C pesemise efekti tänu Mix Power System+ tehnoloogiale, mis tagab pesuaine ühtlase jaotumise.

Pausi funktsioon

Alati saab lisada vahelejäänud riideeseme – kasuta pausi, täida trumli sisu ja jätka programmiga.

Valige mustuse aste

Määrake kanga määrdumisaste lihtsa kolmeastmelise skaala järgi ning reguleerige vastavalt sellele pesu intensiivsust, temperatuuri ja tsükli kestust. Sobiva mustuse taseme saate valida kiiresti ja lihtsalt ühe nupuga.

Säästab elektrit ja vett sõltuvalt kogusest

KG Detector on ulatuslik kaalumisautomaatika. Enne tsentrifuugimise algust tagavad trumli liigutused kangaste ühtlase jaotumise, välistades seadme töötamise ajal komponentide ülekoormuse. Pesumasin valib pesu suurusele automaatselt parimad pesuparameetrid (veekogus, tsentrifuugimiskiirus ja tsükli pikkus), mis säästab oluliselt.

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Suurepärased tulemused vähema ajaga

Saate kõige tõhusama kiirpesu, mis on võimalik saavutada vähem kui 1 tunniga. Pesemisvahendit ei ole enam vaja kanda otse rõivastele, kui kasutate Candy patenteeritud Mix Power System+, mis pihustab puhta vee ja pesuvahendi kontsentreeritud segu otse kiududele, et saavutada rekordajaga hämmastavaid tulemusi. Mix Power System+ pakub programmi Perfect Rapid 59": 40 °C pesu tõhusus 20 °C pestes, energiasääst kuni 60%.

Sujuvalt avanev luuk

Lihtne täitmine ja tühjendamine. Candy pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Trumli isepositsioneerimine - kastutusmugavus

Candy Smart pesumasin on varustatud trumliga, mis pärast pesemist uksega ülespoole keerab automaatselt üles, mis teeb mahalaadimise palju lihtsamaks. Nüüdsest ei pea te laadimisava leidmiseks enam trumlit pöörama.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

Smart Touch - pesumasina mugav juhtimine telefoni abil

Seadme juhtimine nutitelefoni või tahvelarvutiga on mugavus, mida tasub endale lubada. Smart Touch tehnoloogia hõlbustab igapäevast toimimist ja võimaldab juurdepääsu statistikale, diagnostikale, uutele programmidele ja paljudele muudele praktilistele lahendustele. Laadige lihtsalt oma Android nutitelefoni alla Candy simple-Fi rakendus ja nautige kaasaegse tehnoloogia pakutavaid võimalusi.

 

 

WiFi jah
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 55 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 44 l/tsükkel
Pesu lisamise võimalus Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1300 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 17
Displei LCD ekraan
Müratase 78 dB
Kõrgus 86 cm
Laius 41 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 58 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas