161238.jpg Zoom

Candy CSTG38TMCE/1-S pealtlaetav pesumasin 8 kg, 1300 p/m, WiFi

Tootekood: 161238
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,13 €
Hind:
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Pealtlaetav pesumasin, energiaklass B, mahutavus 8 kg, 1300 p/min, LCD ekraan, viitstart, WiFi, lastelukk, järelejäänud aja näit,17 programmi, viitstart 0-24 h, müratase 78 dB, k*l*s 86*41*60 cm, värv valge

Vastab igale pesemisvajadusele

Funktsioon Smart Cycles võimaldab laadida alla teie elustiili jaoks parima tsükli ja pakub lisaprogramme, et leida parim tsükkel teie riiete eest hoolitsemiseks.

Pikenda pesumasina kasutusiga

Smart kontrollfunktsioon pakub lihtsustatud juhtimist pikema tõhususe tagamiseks. See annab teile teavet teie seadme seisundi kohta, jälgides selle tervislikku seisundit. Vea või talitlushäire korral aitab nutikas juhend teil lahenduse ise välja selgitada.

Hoia aega kokku kiirprogrammide abil

Parim kombinatsioon ajast ja tulemuslikkusest. Candy pesumasinad võimaldavad valida nelja tsükli vahel, mis kestavad vähem kui tund aega, kuid on samas 100% tõhusad.

Suurepärased tulemused vähema ajaga

Saate kõige tõhusama kiirpesu, mis on võimalik saavutada vähem kui 1 tunniga. Pesemisvahendit ei ole enam vaja kanda otse rõivastele, kui kasutate Candy patenteeritud Mix Power System+, mis pihustab puhta vee ja pesuvahendi kontsentreeritud segu otse kiududele, et saavutada rekordajaga hämmastavaid tulemusi. Mix Power System+ pakub programmi Perfect Rapid 59": 40 °C pesu tõhusus 20 °C pestes, energiasääst kuni 60%.

Sujuvalt avanev luuk

Lihtne täitmine ja tühjendamine. Candy pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Hoidke kõike kontrolli all

Tänu My Statistics funktsioonile saate kontrollida oma kõige sagedamini kasutatavaid programme ja õppida, kuidas oma pesemisharjumusi optimeerida.

 

 

WiFi jah
Energiaklass B
Kuivatusklass B
Energiakulu 55 kWh/ 100 tsükliks
Veekulu 44 l/tsükkel
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1300 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesuprogrammide arv 17
Displei LCD ekraan
Müratase 78 dB
Kõrgus 86 cm
Laius 41 cm
Sügavus 60 cm
Värv valge
Kaal 58 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Laos
Narva kauplus - Otsas