161361.jpg Zoom

Candy CSWS6106TWMCE-S pesumasin-kuivati 10/6 kg, 1600 p/m, auruf-n, WiFi, sügavusega 58 cm

Tootekood: 161361
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 15,10 €
Hind:
419,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Tsentrifuugi pöörded kuni 1600 p/min, aurufunktsioon, SmartTouch - kaugjuhtimise võimalus nutitelefonilt, digitaalne näidik,  viitstart, mahutavus  pesemisel/ kuivatamisel 10/6 kg, 14 pesuprogrammi, energiaklass D, müratase 80 dB, k*l*s 85*60*58 cm, värv: valge

Säästa aega. Candy Smart Inverter pesumasinad pakuvad täielikku valikut lühiprogramme, 14-59 minutit, mis on loodud teie igapäevaste vajaduste rahuldamiseks. Meie mitmekülgsed, kiired ja töökindlad pesumasinad on ideaalne lahendus aja ja raha säästmiseks.

Tõhus tegevus plekkide eemaldamiseks. Uus Active Motion tehnoloogia, kiirendades trumli pöörlemiskiirust, parandab pesemise efektiivsust, säästab aega ja vähendab vibratsiooni.

Õige nõuanne täiusliku pesu jaoks. Uus juhitud pesu funktsioon muudab teie pesu lihtsamaks kui kunagi varem. Valige endale sobiv programm, näidates ära kanga ja pesu tüübi, määrdumisastme, värvi ja võimalikud plekid. Rakendus soovitab teile parimat programmi ja peate selle lihtsalt käivitama! Lisaks saate kasutada kasulikke pesemisnõuandeid pesuvahendite, siltide ja muu kohta.

Pikendage oma pesumasina eluiga. Funktsiooni SMART MAINTENANCE abil on teie masina hooldamine väga lihtne. See võimaldab käivitada pesumasina täieliku diagnoosi, et kontrollida selle tervislikku seisundit ja käivitada vajadusel hooldustsükkel.

Vähendage triikimise aega. Kas teadsite, et aurufunktsioon säästab teie triikimise aega? Selle erifunktsiooni aktiveerimisega lõdvestuvad teie riiete kiud, nagu teiegi!

Suurepärased pesutulemused. Enam pole vaja pesuainet otse tekstiilile kanda: Candy on välja töötanud Mix Power System + tehnoloogia, mis segab vee ja pesuaine ning pihustab selle kiudude keskmesse, pakkudes uskumatuid pesutulemusi väga lühikese ajaga, aitäh programmile Perfect Fast 59'. Mix Power System + tehnoloogia võimaldab säästa kuni 60% energiat võrreldes traditsioonilise pesutsükliga.

Tänu Candy Simply-Fi rakendusele saate kiire tööpäeva jooksul igal ajal oma pesumasinas oleva pesu olekut hõlpsalt kontrollida. Ärge jääge koju pesu pesema, juhtige oma seadet nutitelefoni või lihtsalt häälega.

 

WiFi jah
Energiaklass D
Kuivatusklass B
Energiakulu 308 kWh/ 100 tsükli pesemise ja kuivatamisel
Veekulu 86 l/tsükkel pesemisel ja kuivatamisel
Aurufunktsioon Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Pesuprogrammide arv 14
Maksimaalne kuivatamise kogus 6 kg
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 80 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 58 cm
Värv valge
Kaal 64 kg

Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas