TCL CP1012SA0 pesumasin-kuivati otseajamiga 10/6 kg, 1200 p/m, auruf-n, AddWash, hall
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Tsentrifuugi pöörded kuni 1200 p/min, aurufunktsioon, digitaalne näidik, AddWash, otseajamiga invertermootor, viitstart, mahutavus pesemisel/ kuivatamisel 10/6 kg, 11 pesuprogrammi, energiaklass E, müratase 72 dB, k*l*s 85*60*58 cm, värv: hall
Stabiilsem ja vaiksem, energiasäästlikum ja vastupidavam DD mootor. Otseülekandega mootor töötab ilma rihmata ja võimas mootor on otse trumli külge kinnitatud. See tõhusam ja stabiilsem konstruktsioon vähendab oluliselt müra ja vibratsiooni. Samal ajal suurendab see vastupidavust ning vähendab energia- ja veetarbimist.
Puhas aur hügieeniliseks otstarbeks. Aurupesu. Hügieeniline aur tekib trumli põhjast, et kogu pesu aurukeskkonnas aurustuks. Nii on võimalik hävitada allergiaid põhjustavad bakterid, näiteks tolmulestad, õietolm, loomakarvad jne. Puhastage oma riided põhjalikult ja hügieeniliselt.
Kolm kuivusastet erinevate vajaduste rahuldamiseks. Pese ja kuivata 60'. Pesu kuivatamisel saate valida kolme kuivusastme vahel. See määrab, kui kuiv on teie pesu.
Eemaldage pesuvahendi jäägid puhtana püsimiseks. Pihustuspesu. Veejuga uhub uksetihendilt maha vahu ja pesuvahendi jäägid. Järele ei jää muud kui hügieeniline pesukeskkond tõhusa pesu tagamiseks.
Lisage pesemise ajal vahelejäänud või unustatud esemed. Lisage riideid. Peatage pesu vaevata pausile ja lisage riideid hõlpsalt ilma tüütu vajaduseta tsüklit peatada ja uuesti alustada.
Vähem hõõrdumist, rohkem hooldust. TCL kärgstruktuuriga trummel. Rõivaste hooldamiseks pesutsükli ajal on välja töötatud kuusnurkne kapillaardisain. Ümar sisemine kumer pind pakub rõivale paremat kaitset, vähendades hõõrdumisest tingitud kahjustusi. Lisaks kaitsevad pisikesed 2,3 mm kuivatusavad riideid venitamise eest.
Puhastage trummel enne pesemist. Trumlipuhastus. Trumlipuhastus loputab sisemise silindri kiiresti kuuma veega – säilitades hügieeni ja tagades, et teie masin on järgmisel pesukorral laitmatu.
| Energiaklass | E |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 377 kWh/ 100 tsükli pesemise ja kuivatamisel |
| Veekulu | 89 l/tsükkel pesemisel ja kuivatamisel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Pesu lisamise võimalus | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1200 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 10 kg |
| Pesuprogrammide arv | 14 |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 6 kg |
| Viitstart | jah |
| Displei | jah |
| Müratase | 72 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 62,8 cm |
| Värv | hall |
| Kaal | 70 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Laos
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Laos
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
