Candy GD48SB6G-S invertermootoriga kitsas 48 cm, pesumasin 8 kg, 1400 p/m, auruf-n, A-10% energia tarbimine, hall
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Mahutavus 8 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1400 p/min, reguleeritav tsentrifuug, aurufunktsioon, lastelukk, inveretrmootor, viitstart, 16 programmi, kiirprogrammid, müratase 70 dB, k*l*s 85*59,5*48 (53,3) cm, värv valge
Speed-Drive Inverter on uuenduslik ja vastupidav harjadeta mootor. See on võimeline suurendama puhastusvõimsust kuni 50% (võrreldes universaalse standardmootoriga), vähendades samal ajal energiatarbimist ja häirivat vibratsiooni.
| Energiaklass | A |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 43 kWh/ 100 tsükli pesemiseks |
| Veekulu | 40 l/tsükkel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1400 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 8 kg |
| Pesuprogrammide arv | 16 |
| Pesutemperatuurid °C | muudetavad |
| Viitstart | jah |
| Displei | jah |
| Müratase | 70 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 59,5 cm |
| Sügavus | 48 cm |
| Värv | hall |
| Kaal | 58 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
