190105.jpg Zoom

Candy RO16106DWME/1-S invertermootoriga pesumasin 10 kg, 1600 p/m, auruf-n, WiFi, sügavusega 58 cm

Tootekood: 190105
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kuumakse alates 16,38 €
Hind: 449,90 €
399,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 10 kg, energiaklass A, tsentrifuug B, 0-1600 p/min, reguleeritav tsentrifuug, WiFi, aurufunktsioon, lastelukk, inveretrmootor, viitstart, 16 programmi, millest 9 kiirprogrammi kestvusega kuni 1 h, müratase 80 dB, k*l*s 85*60*58 cm, värv valge

Candy RapidÓ tootesarja loomisega pakume lihtsaimat viisi aja säästmiseks. Tänu kõige täielikumale 9-st kiirprogrammist koosnevale komplektile võimaldab RapidÓ teil pühenduda asjadele, mida te kõige rohkem armastate, ja parandada oma elukvaliteeti.

Eksklusiivne Quick&Clean tehnoloogia segab vee ja pesuvahendi üheks, väga kontsentreeritud lahuseks. Seade pihustab lahuse trumlisse kõrgsurvejoaga, mis tungib sügavale kanga kiududesse. See uus tehnoloogia suurendab pesuvahendi pesemisvõimsust, võimaldades seega alandada tavalisi pesutemperatuure: 40° pesutulemusi saab saavutada 20° juures, 60° tulemusi 40° juures ja tugevalt määrdunud kangaste puhul 60° juures tõelise sügavpuhastuse.

Kuidas valida programmi? Kas teil on hunnik pesu ja te ei tea, millist programmi valida? Tehke sellest nutitelefoniga foto ja kasutage Snap & Wash funktsiooni, et teada saada, milline tsükkel on pesukoguse, tüübi ja värvi jaoks parim. Koos ideaalse programmiga seatakse automaatselt ka õige temperatuur ja tsentrifuugimise kiirus.

Tänu Candy Simply-Fi rakendusele saate kiire tööpäeva jooksul igal ajal oma pesumasinas oleva pesu olekut hõlpsalt kontrollida. Ärge jääge koju pesu pesema, juhtige oma seadet nutitelefoni või lihtsalt häälega.

Speed-Drive Inverter on uuenduslik ja vastupidav harjadeta mootor. See on võimeline suurendama puhastusvõimsust kuni 50% (võrreldes universaalse standardmootoriga), vähendades samal ajal energiatarbimist ja häirivat vibratsiooni.

Võrreldamatu mugavus. Et teie igapäevane pesupesemine oleks võimalikult lihtne, on Candy RapidÓ varustatud kõrgema ja laiema ukseavaga. Uus ergonoomiline disain muudab nii laadimise kui ka mahalaadimise pingevabaks ja äärmiselt lihtsaks.

Vähendage triikimisaega. Kas teadsite, et Steam variandiga saate vähendada triikimisele kuluvat aega? Selle erifunktsiooni aktiveerimisega muutuvad teie rõivaste kiud lõdvemaks, täpselt nagu teiegi.

Programm "Daily Hygiene"puhastab pesu kuni kiudude sügavuseni ja tagab seega teie riiete maksimaalse puhtuse ja hügieeni vähem kui 59 minutiga.

Valige lihtsalt 9 kiire ja tõhusa Rapid programmi hulgast, mis pesevad teie pesu vähem kui 1 tunniga (14', 29', 30', 39', 44', 59') ja annavad suurepäraseid tulemusi. Invertermootor suurendab pesemise efektiivsust kuni 50% võrreldes tavalise mootoriga.

 

 

 

WiFi jah
Energiaklass A
Kuivatusklass B
Energiakulu 51 kWh/ 100 tsükli pesemiseks
Veekulu 51 l/tsükkel
Aurufunktsioon Jah
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1600 p/min
Maksimaalne pesukogus 10 kg
Pesuprogrammide arv 16
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 80 dB
Kõrgus 85 cm
Laius 60 cm
Sügavus 58 cm
Värv valge
Kaal 66 kg

Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas