Electrolux E8MNCD18S integreeritav Dual No Frost külmik 177,2 cm, 35 dB
Tootekood: 130205
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
769,90 €
Täisintegreeritav, siinidega ukse kinnitus, Dual No Frost,energiaklass D, sügavkülmiku mahutavus 62 l, jaheosa mahutavus 186 l, visuaalne ja heliline märguanne avatud ukse korral, kiirkülmutus ja - jahutus, shoppingf-n, elektrooniline temperatuuri reguleerimine, müratase ainult 35 dB, k*l*s 177,2*54,6*54,9 cm
| Energiaklass | D |
| Energiakulu | 173 kWh/aastas |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | automaatne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 248 l |
| Jahekambri maht | 186 l |
| Sügavkülmkambri maht | 62 l |
| Toitejuhtme pikkus | 2,4 m |
| Müratase | 35 dB |
| Kõrgus | 177,2 cm |
| Laius | 54,6 cm |
| Sügavus | 54,9 cm |
| Kaal | 65 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
