Electrolux E92LA211T integreeritav nõudepesumasin, 14 komplekti, väga vaikne 40 dB, WiFi, 3 korvi
Tootekood: 138092
Laoseis: Otsas
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Otsas
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
719,90 €
Energiaklass A, 8 programmi, 3 temperatuuri, väga vaikne müratase 40 dB, mahutavus 14 nõudekomplekti, soola ja loputusvahendi indikaatorid, automaatse väljalülituse funktsioon, invertermootor, sooja veega ühendamise võimalus max 60°C, FlexiSpray satelliitpihusti, sisevalgusti, viitstart kuni 24 h, Waterstop süsteem, FlexiLift süsteemiga reguleeritav ülemine korv, ka siis kui on nõudega täidetud, k*l*s 81,8*59,6*57 cm
| WiFi | jah |
| Energiaklass | A |
| Energiakulu | 54 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 8,4 l/tsükkel |
| Invertermootor | Jah |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Pesutemperatuurid °C | 3 temperatuuri |
| Komplektide arv | 14 |
| Viitstart | 1-24 h |
| Kuivatussüsteem | AirDry - õhkkuivatus |
| Soola- ja loputusaine indikaatorid | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,6 m |
| Müratase | 40 dB |
| Kõrgus | 81,8 cm |
| Laius | 59,6 cm |
| Sügavus | 57 cm |
