Electrolux EES63400L invertermootoriga integreeritav nõudepesumasin 10 komplekti, 44 dB, 3 korvi
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Energiaklass C, 8 programmi, 3 temperatuuri, 3 korvi, mahutavus 10 nõudekomplekti, automaatse väljalülitamise funktsioon, ühendamine sooja veega maksimaalselt 60°C, veeühendus: külm või kuum, veekulu 9,9 l/ tsükkel, 1-24h viitstart, soola ja loputusvahendi indikaatorid, FlexiSpray sateliitpihusti, AirDry, reguleeritava kõrgusega ülemine korv, invertermootor, Waterstop süsteem, Glass Care, müratase 44 dB, k*l*s 81,8*44,6*55 cm
Nõudepesumasina programmid: 160 minuti programm, 60 minuti programm, 90 minuti programm, automaatprogramm AUTO Sense, Eco, masina pesu, 30 minuti kiirprogramm, eelloputus
| Energiaklass | C |
| Energiakulu | 59 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 9,9 l/tsükkel |
| Invertermootor | Jah |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Pesutemperatuurid °C | 3 temperatuuri |
| Komplektide arv | 10 |
| Viitstart | 1-24 h |
| Kuivatussüsteem | õhkkuivatus |
| Soola- ja loputusaine indikaatorid | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,5 m |
| Müratase | 44 dB |
| Kõrgus | 81,8 cm |
| Laius | 44,6 cm |
| Sügavus | 55 cm |
| Kaal | 32 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
