Electrolux EMZ421MMK mikrolaineahi 20 l, 800W, grill 1000W, must
Tootekood: 134043
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
119,90 €
Maht 20 l, mikrolainete võimsus 800 W, kvartsgrilli võimsus 1000 W, 5 võimsusastet, taimer 35 min, klaasist pöördtaldriku läbimõõt 27 cm. Värvus: must
Mõõtmed (k x l x s): 26,2 x 44,2 x 34,5 cm
| Grilli võimsus | 1000 W |
| Mikrolaineahju maht | 20 l |
| Mikrolainete võimsus | 800 W |
| Kõrgus | 26,2 cm |
| Laius | 44,2 cm |
| Sügavus | 34,5 cm |
| Värv | must |
| Kaal | 11,5 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
