Electrolux ENA6LE18S integreeritav kombi külmik 177,2 cm, siinidega kinnitus, väga vaikne 34 dB
Tootekood: 130209
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
519,90 €
Energiaklass E, jahekambri maht 198 l, sügavkülma maht 73 l, müratase 34 dB, LED sisevalgustus, 4 klaasriiulit, 3 sügavkülmiku sahtlit, uste avanemissuund on muudetav, siinidega ukse kinnitus, külmutusvõimsus 3,3 kg/24h, külmapidavus 11,5 h, k*l*s 177,2*54,6*54,9 cm
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 219 kWh/aastas |
| Külmapidavus | 11,5 h |
| Külmutusvõimsus | 3,3 kg/24h |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | manuaalne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 271 l |
| Jahekambri maht | 198 l |
| Sügavkülmkambri maht | 73 l |
| Müratase | 35 dB |
| Kõrgus | 177,2 cm |
| Laius | 54,6 cm |
| Sügavus | 54,9 cm |
| Kaal | 56 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
