Electrolux ENA7NE18S integreeritav Dual No Frost külmik 177,2 cm, siinidega kinnitus, 35 dB
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Täisintegreeritav, siinidega ukse kinnitus, energiaklass E, sügavkülmiku mahutavus 62 l, jaheosa mahutavus 195 l, visuaalne ja heliline märguanne avatud ukse korral, kiirkülmutus, elektrooniline temperatuuri reguleerimine. Külmiku riiulid: 4 täislaiuses, sügavkülmiku 3 täislaiuses sahtlit, müratase ainult 35 dB, k*l*s 177,2*54,6*54,9 cm
TwinTech® FrostFree tehnoloogia tagab külmikus optimaalse niiskuse taseme. Tänu sügavkülmiku ja külmiku iseseisvatele õhujahutussüsteemidele säilitab toit tunduvalt kauem oma värskuse ja tekstuuri. Puhkusefunktsioon vähendab energiakulu pikema äraoleku ajal ning väldib hallituse ning ebameeldiva lõhna teket.
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 216 kWh/aastas |
| Jahekambri sulatusmeetod | automaatne |
| Sügavkülmkambri sulatusmeetod | automaatne |
| Vahetatav uksepoolsus | jah |
| Üldmaht | 257 l |
| Jahekambri maht | 195 l |
| Sügavkülmkambri maht | 62 l |
| Müratase | 35 dB |
| Kõrgus | 177,2 cm |
| Laius | 54,6 cm |
| Sügavus | 54,9 cm |
| Kaal | 58 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
