Electrolux ESA47210SW nõudepesumasin, 13 komplekti, 44 dB, 2 korvi
Tootekood: 133546
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Hind:
419,90 €
Energiaklass E, mahutab 13 komplekti nõusid, 2 korvi, 8 programmi, 4 temperatuuri, viitstart: 1-24 h, displei, lapselukk, automaatse väljalülituse f-n, sooja veega ühendamise võimalus, FlexLift süsteemiga ülemine korv, WaterStop süsteem, müratase 44 dB, k*l*s 85*59,8*62,2 cm, värv valge
| Energiaklass | E |
| Energiakulu | 94 kWh/100 pesutsükliks |
| Veekulu | 9,9 l/tsükkel |
| Invertermootor | Jah |
| Pesuprogrammide arv | 8 |
| Pesutemperatuurid °C | 4 temperatuuri |
| Komplektide arv | 13 |
| Viitstart | 1-24 h |
| Kuivatussüsteem | õhk kuivatus |
| Soola- ja loputusaine indikaatorid | jah |
| Müratase | 44 dB |
| Kõrgus | 85 cm |
| Laius | 59,8 cm |
| Sügavus | 62,2 cm |
| Värv | valge |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
