Electrolux ESF2400OW lauapealne nõudepesumasin 6 komplekti
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Mahutavus 6 nõudekomplekti, energiaklass F, 6 programmi, 4 pesutemperatuuri, veekulu 6,5 l, müratase 52 dB, sooja veega ühendamise võimalus, jääkkuumusega kuivatus, viitstart 1-24 h, k*l*s 43,8*55*50 cm, värv: valge
Väike korter, suur pidu? Electrolux Compact-seeria nõudepesumasinat kasutades ei pea te eri käikude vahel nõusid pesema. Meie 20-minuti peoprogramm teeb selle töö teie eest ära, nii et võite südamerahus külalistega lobiseda – või siis magustoitu valmistada.
Nõudepesumasina programmid:20 min peoprogramm, säästuprogramm 55°, GlassCare 40°, intensiivpesu 70°, tavapesu 65°, kiirprogramm 40
Lüliti funktsioonid: Viitstart, Sisse/välja, Programmivalik, Start/taaskäivitus
| Energiaklass | F |
| Energiakulu | 61 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 6,5 l/ tsükkel |
| Pesuprogrammide arv | 6 |
| Pesutemperatuurid °C | 4 |
| Komplektide arv | 6 |
| Müratase | 52 dB |
| Kõrgus | 43,8 cm |
| Laius | 55 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Värv | valge |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
