Electrolux ESL2500RO integreeritav nõudepesumasin 6 komplekti, 49 dB
Tootekood: 258025
Laoseis: Laos
Laoseis: Laos
Hind:
349,90 €
Failid
Energiaklass F, programmi, mahutavus 6 nõudekomplekti, veekulu 1820 l aastas, soola ja loputusvahendi indikaatorid.
Kuivatussüsteem: kuivatus jääkkuumusega
Nõudepesumasina programmid: 20 min pesuprogramm, säästuprogramm 55°, klaaside pesuprogramm 40°, intensiivpesu 70°, tavapesu 65°, kiirprogramm 50.
| Energiaklass | F |
| Energiakulu | 61 kWh/ 100 tsükliks |
| Veekulu | 6,5 l/tsükkel |
| Pesuprogrammide arv | 6 |
| Pesutemperatuurid °C | 4 temperatuuri |
| Komplektide arv | 6 |
| Kuivatussüsteem | kuivatus jääkkuumusega |
| Soola- ja loputusaine indikaatorid | jah |
| Müratase | 49 dB |
| Kõrgus | 43,8 cm |
| Laius | 55 cm |
| Sügavus | 50 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 20,68 kg |
Maardu 7 ladu - Otsas
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Laos
Kadaka kauplus - Laos
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
