Electrolux EW5W4684WE invertermootoriga pesumasin-kuivati 8/4 kg, 1600 p/m, auruf-n
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
Kingituseks kuni 10 % väärtuses tasuta kaasa Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
549,90 € ostuga tasuta kaasa kuni 54,99 € väärtuses Electroluxi väikeseid kodumasinaid.
Kuidas tegutseda?
1. Vali välja soovitud tooted (suur ja väike tehnika).
2. Lisa ostukorvi soovitud Electroluxi pesumasin, kuivati või pliit.
3. Vajuta telli.
4. Lisa tellimuslehe kommentaari soovitud väike Electroluxi tehnika tootekood või nimetus.
Invertermootor, tsentrifuugi pöörded kuni 1551 p/min, LCD infoekraan, viitstart, 8 (kuivatusel 4) kg pesu, auruprogrammid, villaprogramm, automaat- ja aegkuivatus, lisaloputus, üleujutuskaitse, trumli tasakaalukontroll, k*l*s 84,7*59,7*53,4 cm, värv valge
Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida.Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsüklit. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.
Meie SensiCare süsteem kaalub iga pesukogust ja kohandab automaatselt tsükli pikkust, nii et riideid pestakse täpselt sobiva ajaga. Nii väldite ülepesemist ja teie riided püsivad kauem värskeilmelised.
- Auruprogrammid
- Programm spetsiaalselt siidile: õrnpesu ning säästliku tsentrifuugiga
- Villaprogramm, mis võimaldab villa märgistusega esemeid pesta masinaga
Programmid: Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed, siid, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, voodikate, villase kuivatus, sünteetika kuivatus, puuvilla kuivatus, aur, 60Min Wash&Dry
| Energiaklass | D |
| Kuivatusklass | B |
| Energiakulu | 217 kWh/ 100 tsükli pesemisel/kuivatamisel |
| Veekulu | 60 l/ tsükli pesemisel/kuivatamisel |
| Aurufunktsioon | Jah |
| Invertermootor | Jah |
| Tsentrifuugimiskiirus | 1551 p/min |
| Maksimaalne pesukogus | 8 kg |
| Maksimaalne kuivatamise kogus | 4 kg |
| Viitstart | jah |
| Kuivatussüsteem | kondenseeriv |
| Displei | jah |
| Toitejuhtme pikkus | 1,8 m |
| Müratase | 75 dB |
| Kõrgus | 84,7 cm |
| Laius | 59,7 cm |
| Sügavus | 53,4 cm |
| Värv | valge |
| Kaal | 69,5 kg |
Maardu 7 ladu - Laos
Saku ladu - Otsas
Maardu 4 ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Laos
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas
