Electrolux EW7W368SI A+++ invertermootoriga integreeritav kuivatiga pesumasin

Tootekood: 251411
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 0-3 tööpäeva
ESTO järelmaks Kuumakse alates 0,00 €
Hind:
569,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mahutavus 8/4 kg, energiaklass A, pesuklass A, invertermootor, 0-1600 p/min, reguleeritav tsentrifuug, viitstart, trumli tasakaalukontroll, lapselukk, lisaloputus, 4 reguleeritavat jalga, üleujutuskaitse, auruprogrammid, automaatkuivatus, aegkuivatus, müratase pesemisel/kuivatamisel/tsentrifuugimisel 46/52/70 dB, värv valge

Meie PerfectCare 700 integreeritud pesumasin-kuivati on mõeldud töötama vaikselt, sobituma sujuvalt köögi muude seadmetega ja pesema riideid ühe kuivast-kuivaks tsükliga. Selle DualCare süsteem tuvastab riiete tüübi ja kaalu ning kohandab saadud info põhjal temperatuuri ja tsükli pikkust, pakkudes iga kord parimat võimalikku hooldust.

Meie DualCare süsteem reguleerib riiete tüübi ja kaalu põhjal automaatselt tsükli pikkust. Tänu sellele hooldatakse teie riideid täpselt õigel temperatuuril ja sobivatel trumlipööretel. Pesu ja kuivatus üheainsa katkematu tsükliga. Nii püsivad riided kvaliteetsed ja heas vormis pikalt.

SteamCare-süsteem lõpetab iga pesutsükli auruga, mis vähendab kortsumist kolmandiku võrra. Sile tulemus ilma triikraua kuumuseta.

Teie igapäevased riided on SensiCare'iga kaitstud. Andurid kohandavad esimese minuti jooksul automaatselt tsükli seadeid vastavalt pesu kogusele, et vähendada aja-, energia- ja veekulu. See tähendab, et isegi kõige väiksemaid pesukoguseid ei pesta liiga laua – nii säilitavad teie riided pikemalt oma värske välimuse. Vähem kulumist – tagatud. 

Meie Non-Stop 60-minuti programmpeseb ja kuivatab väiksemad pesukogused vaid ühetunnise äärmiselt tõhusa ja kiire tsükliga. Nii saavad teie riided vaevata puhtaks just siis, kui te neid vajate.

Kondenseeriv kuivati: niiskus koguneb veepaaki, ei ole tarvis niisket õhku välja juhtida

Pesuprogrammid: sisse/välja, Eco 40-60, puuvillased esemed, sünteetika, õrnad esemed, villased esemed, aurutus FreshScent-lõhnaga, tsentrifuug / väljapumpamine, loputus, masina puhastus, allergiavastane, spordirõivad, spordirõivad, teksa, 1 kg 1 h nonstopp

Energiaklass A
Pesuklass A
Energiakulu 194/1060 pesemisel/pesemisel ja kuivatamise kWh/aastas
Veekulu 11200/23000 pesemisel/pesemisel ja kuivatamisel l/aastas
Invertermootor Jah
Tsentrifuugimiskiirus 1400 p/min
Maksimaalne pesukogus 8 kg
Pesutemperatuurid °C muudetavad
Viitstart jah
Displei jah
Müratase 46 dB/52 dB/70 dB pesemisel/kuivatamisel/tsentrifuugimisel
Kõrgus 81,9 cm
Laius 59,6 cm
Sügavus 54,4 cm
Värv valge
Kaal 72,5 kg

Saku ladu - Laos
Maardu ladu - Otsas
Kadaka kauplus - Otsas
Haapsalu kauplus - Otsas
Pärnu kauplus - Otsas
Tartu kauplus - Otsas
Rakvere kauplus - Otsas
Narva kauplus - Otsas